Дискусия:"Веселба със светулки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 27.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    За толкова сложен евент трябваше по сериозни награди да сложат. Реда в случая не си заслужава за толкова копане. Не казвам, че няма да го играя, но са прекалили.
     
  2. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    ЖИВА ДА СИ М У Ш И
     
  3. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    отговорът е най-отдолу-кошниците.Според мен при всички положения ще се наложи да се използват най малко 3 кошници xl за да се успее да се докара до някъде евента.Това са реални пари за БП.Затова и кранчето този път ще бъде -не затегнато-а направо ръждясало :)
     
  4. bilq76

    bilq76 Познавач

    аз не виждам и някой да успее да го приключи дори и за Торнадо се съмнявам без да ми се обижда не е с лош умисъл казвам го защото знам че той разполага с неограничени ресурси просто не мога да осъзная защо е този омагьосън кръг и каква е точната цел на евента ????????????? а може би е влагане на огромно количество средства от карти:(
     
    [[Fermerkaa]] и desi232 харесват това.
  5. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Успех на всички които ще играят
     
  6. desi232

    desi232 Посланик

    не може да се завърши ,защото няма край-.-
     
    milkoga1 харесва това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Нали са хвалихте за два дни че ги свършвате,не че казвам"казах ви аз"ама.....xD
     
    georgiev, lion8080, b29pianobar и 4 други харесват това.
  8. aylakz

    aylakz Редовен

    xDxDxD
     
  9. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    А сега да видим кой ще каже "за *** дни го приключих" xD
     
    pigi102, [[Fermerkaa]], aylakz и 2 други харесват това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То майтапа настрана,ама да взема да отворя тема за залагания кой ша нацели най близо следващата "огромна умнотия"дето ще се пръкне.И аз кат колегите си мислех,че няма на къде по голяма простотия да се измисли,ама съм грешал-има явно.
     
    georgiev, lion8080, tani1980 и още 1 човек харесват това.
  11. desi232

    desi232 Посланик

    вече с нищо не могат да ме изненадат ,до където стигна до там
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Деси,то май всеки ще е така.Колкото-толкова.Е,някои ша са колкото по вече-толкова по вече.xD(основно май новите собственици на БП)
     
    georgiev, lion8080 и desi232 харесват това.
  13. bilq76

    bilq76 Познавач

     
  14. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    ако всички играчи се обединим и спонсорираме един играч-може и да победим тази"огромна умнотия''......:)
     
  15. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Понеже съм перфекционистка, хич няма да подхващам нещо, дето края му се не види! Ще помързелувам, както аз си знам...може само някое и друго милионче да завъртя...
    От сега предвкусвам агнешкото, козунаците, яйцата...мммм...
     
    *ПчеличкатаМая*, bilq76, pigi102 и 3 други харесват това.
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Интересна идея,ама ми е любопитно как би могло да стане?Освен да си пишем банковите сметки и да чакаме превод....;)
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  17. desi232

    desi232 Посланик

    от мен не чакайте банкова сметка хахах аз не вкарвам пари в играта, няма и да вкарвам за на пред
     
  18. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Язе смятам да го приключа за приблизително 4 дни по следния начин:
    - утре къде 15:00 часа смятам да си набия хикса от работа и да ударя една линия към вкъщи;)
    - после започвам да са спрятам за евенту - боядисване на яйца, подготяне на агнето за фурната.
    - после сядам на зелена салата с ракйца и почвам да чакам козунаците да втасат (мое да втасам преди тях зависи от маята, дъл ша е домашна или купешкаxDxDxD)
    - след още някой друг час съм минал вече на второ ниво - агнето готово, виното налято и започваме наздравици в права линия и така до като стигнем до фаза кръстосано наздрависване (демек сме направили по 8 "точки" най-малкоxDxDxD)
    - и така до пълно оглозгване на агнето - демек до към понеделник, след това за пълно завършване на евента да не опущя някое ниво и най-вече комбинация, го подкарваме на бира и шкембе чорба, що трябва у вторник да идем свежарки на работа;)

    Пожелавам на всички весели празници и много,много да не им се впрягате на евентите (виртуалните);):)
     
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То идеята беше на нас да превежда някой ;)xD
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Прибави и дробено и може се замисля да фърла мотиката xDxDxD. Макар че копането хич няма да ми попречи на яденето и пиенето и боренето на яйца ;):p:).

    Топчета за мене, ако може :p. Или ако е шкембе - от агнешко да е.

    П.П. От мен домашно вино, розовко.