Дискусия: Великото бягство

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 26.8.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Браво на вас! Аз изостанах драстично за редчето и нямам ресурс да наваксам, но продължавам с копането!
    Колкото, толкова. Все ще взема награди и от магазина ще понапазарувам. А и с лабиринта ще се сборичквам! Забавление да става!:):p
     
    Последна редакция: 1.9.20
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не се наложи да правя бързо, в началото хвърлих доста СТ, без бонуси, вижда му се края, редът е нареден:music:, малко монети дават за една игра, незнам дали ще успея да си напазаря от магазина, както ми се искаxD.
     
    лудакрава1, milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  3. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Наредих редчето и ще продължа да играя, че все още има какво да се вземе от наградите. Пък знам:p ли, като сложа довечера пак дългорастящи и утре събера изскачащите, може и да завърша:)напълно.
     
    tanyamery, .water. и лудакрава1 харесват това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Реда и аз днес го наредих и никакъв зор не си дадох.От монетите взех купоните, това ми е най важното.За друго сили и желание няма.xD
     
    Последна редакция: 1.9.20
    [[Fermerkaa]], kakata13, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Този розов хамстер е добре да влезе в инвентара, защото все по някое време ще се зададе и неоновият им ъпгрейд и тогава ще влязат в акция. Реда и при мен е накичен, проценти добре, ама и по някоя точица макар и символична да им слагат на тези редове!
     
    gigi_421, ..koni.., Bamze и 3 други харесват това.
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Завърших го напълно:). Обаче имам още малко ресурс и ще изиграя една- две игри още за монетки:)
     
    milena7004 харесва това.
  7. dedoto

    dedoto Адмирал

    :)докопах се до редчето:)другото го оставам бакшиш на БП8)
     
    ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и 2 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Браво комши :D
     
    dedoto харесва това.
  9. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Оня горе, много затвори кранчето накрая 8). Голям скръндза ......:cry:
     
    stefi1121 харесва това.