Дискусия: Великото бягство

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 26.8.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравейте,
    една питанка имам - редът от събитието дава 40 % увеличение на ТО и ТТО от кои предмети ?
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От декорациите, даващи ТО/ТрТО (тъй наречените цъкалки).
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  3. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Някой може ли да обясни как точно се случва придвижването и изваждането на наградите от лабиринта посредством четирите бутона за движение на плочките извън лабиринта? Цъках половин час първата игра и не мога да разбера какво се случва? Превъртам си колоните и редовете, срещу които има бутон за движение, а да пратя плочка на съседните редове и колони не успявам? Как става?
     
    eti_46 харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще попитам първо дали прочете тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Великото-бягство.20184/#post-182324
    :)
     
  5. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    .TAINNA. харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Никаква награда не вадиш.
    А трябва да откриеш съкровищата, т.е. да поставиш човечето (в оранжевото кръгче) върху съкровището, което е наред; те се виждат различни съкровища, но това, което е наред, е като в мъгла. Т.е. трябва да си проправиш път до него. И можеш да местиш човечето, да го доближаваш до съкровището. И докато успееш да направиш пътечка, че да можеш да го поставиш върху съкровището.
    И чак след вземането на определения брой съкровища (в горния ляв ъгъл се вижда колко) трябва да изведеш човечето извън затвора, т.е. да стигнеш с него до най-горното дясно поле.
    Не се свени да питаш още.
    :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. em166

    em166 Стажант

    Как се мести това човече, нищо не мога да разбера, то не мърда от средата ,явно съм мнооого зле :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Хващаш оранжевото човече (с цъкване върху него) и го поставяш където решиш и все пак някъде по засветената пътечка.
    А с помощта на "свободните" елементи избутваш нагоре/надолу или наляво/надясно, за да си проправиш път за където си се запътил/а.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Има стрелки ( през ред ) - можеш да местиш само там, като проправяйки си път, трябва да предвиждаш следващия ход, преди да слагаш част от пътеката, всеки елемент от пътеката измества елемнта в срещуположния край на реда, на който поставяш...когато сложиш мишката върху плочката извън пъзела, горе в ляво има стрелка и можеш да звъртиш елемнта, т.е. ако имаш I, а ти трябва --, го завърташ от там....това е, и събираш съкровищата по пътя - те пулсират
    Аааа пътеката светне, местиш човечето така, че да го предвижваш към стрелката ''изход'' и пътеката, която си ''извървяла'' вече не те касае - гледаш и вървиш напред :)
     
    Последна редакция: 27.8.20
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря за отговора!
     
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    1 имам за даване, само кажи на кой от двата ти акаунта. И да дойде Подарък&Търговия и да са позволени.
    :)

    И аз бавно и този път. Нека се понатрупа супер тор и да дойде нещо по-трудно, тогава ще хабя каквото съм натрупала xD.
     
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо. Приятна игра!
    :)
     
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Без значение Бубе, може би на гифт, че няма, а таина има едно :) Аз ще ти дам рамбутани или каквото там нямаш ;)

    А за бягството сея, бера, меля, но още не съм започнала да строя пътя за бягство :)
     
    лудакрава1 харесва това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    При изпълнение на задачите ще получим ли цъкалки за реда?
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря, Муши.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, няма за какво. Приятна игра!
    (Пък който иска да взема и цъкалки от магазина, ако се чуди какво да си прави монетите със звезда.)
    :)
     
  18. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    имам 3 броя бонус приходи от растения 100% дали действа на събития ?
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предполагам, че за този бонус питаш:
    [​IMG]
    Ако е така - да, действа на всякакви растения, включително за събитието.
     
  20. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Искам да попитам защо монетите със звезда, спечелени вчера, днес ми ги превърнаха в МП и ТО? >:(Трябва ли вендага да се пазарува с тях? Никъде не прочетох такова нещо:(:(:(. Ако трябва да ми направите проверка на акаунта ID: 54822871.Ето и снимка http://picbg.net/pic.php?u=764622BJLz&i=891437&file=.jpg
     
    Последна редакция: 28.8.20
    Tsveti3107 харесва това.