Дискусия: Великденски фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 27.3.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. vassko

    vassko Стажант

    Проблема възникна преди обирането. В момента е 21:53, до следващото активиране на цъкалката (8ч.) остават 1:41 мин.
     
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Аз смятам до момента със всички обирания и подаръци от началото на евента и бройката излиза точно. ако не ти бяха начислени от последното обиране, нямаше да имаш 18 смлени а 17.
     
  3. atd1

    atd1 Прохождащ

    Сигурно не му е тука мястото,но имам проблем.Цялата ми ферма е с главата надолу-полета,дървета,обори..всичко.Какво се случва?Предполагам,че е някакъв бъг,дали ще се оправи?





    Играч: atd1ID: 10050925
     
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Малко по назад в темата доста хора са писали...Също така в темата общи проблеми-падащ плъх.....Потърсете и почетете, не е толкова трудно все пак.
     
    .TAINNA. и arseniq1 харесват това.
  5. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Аде пак ами то и аз питах добре че не ме насоли щях да ти отговоря подобаващо де...:D:D:p;)те са толкова страници докато се прочете това да не е сутрин със кафето да се събуждаш с дискусия от фермерама...:cry::cry:xD
     
    MARV3000 харесва това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Една,две страници назад са само.Все пак е от днес бубулечестата напаст.Въпроса е че има достатъчно коментари, въпрос на малко време е само да се прочете и да се разбере.
     
    .TAINNA., arseniq1 и DILQNADELI харесват това.
  7. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Да де ама нали се сещаш че ако не си бил в час и се случи изпадаш в паника...и от къде време да четеш доббре че аз бях прочела нещо за ферма с глава надолу и пак не се сетих че тр да натисна бръмбара :p
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Сега, примерно моя принцип на игра е следния(разбира се не го налагам на никого), но тъй като често се случват проблеми с началото на евентите, ВИНАГИ преди да започна евент влизам във форума и изчитам всичко, дори и половин час да ми отнеме. Също така не се втурвам веднага като почне(не че и имам възможността), а изчаквам да кажем час-два, и тогава разбирам къде са подводните камъни, каква стратегия е най подходяща и така. По добре да загубя 2 часа, отколкото главоболията които може да се получат.
     
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    30 гнезда са предадени, без нито едно изпозлвано облагородяване. Трябват ми още 5 пъти да насадя - при едно садене обирам растение за 2 гнезда и остава. Друг е въпроса че много странна бройка дава от изскачащите. Предния път 14, сега от същото количество, на същите полета, с вода и тор - то друго няма - даде 20 гнезда. Не че с еоплаквам де. Иди им разбери логиката.
     
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Тази сутрин приключих, не разбрах кое му е трудното на това събитие?! Просто се изискваше през 4 часа денем да си на линия.
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. pepa551

    pepa551 Анализатор

    xDСАМ СИ ОТГОВОРИ;)
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    машала аз кретам на 25 гнездо xDмързела излезе по голям от мен хах..............
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Верно ли съм успял?! Браво на мен тогава!
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Чакай сега като ще си казваме :Dами то и аз всичко чета но има е такива екстремни ситуации като вчера обърнати ферми и нямах време да връщам страницата защото трябваше да излизам питах и като се върнах отговора беше даден....;)Иначе аз също чета форума...къде разбрала къде не и така.И да попитам вие също ли получавате още писма днес имам вече 5 от заключените в бръмбарите...:sleepy:
     
  15. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Аз съм на 33 ама не си давам зор и бих култивирала ама нямам растение пу да му се не види...то ако имаш растение няма имаш гнезда ако имаш гнезда растение нямаш...
     
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Има време, три реколти и си в джаза. Аз приключих и сега предпочитам да продължавам да си мелям гнезда за награди вместо да култивирам ...преди малко извадих късмет със награда 30 супер храна.
    Всички съседи да ме извинят ако съм им пратила нежелан подарък, но .....в момента всички се казват *otto_0* и незнам кой кой е....xD
     
    .TAINNA. и arseniq1 харесват това.
  17. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Ох остай се на мен ми се падна 10 и след това 30...ама аз исках друго...xDтука най често ми се пада супер храна дет най не я искам това ми се пада...:D:D
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    xD Не само при теб...важи закона на Мърфи, на мен също досега все точки опит и пенита :cry: , но след 40-тото гнездо като че ли нещата се обърнаха , ма само като че ли....xD
     
    .TAINNA. и arseniq1 харесват това.
  19. daniva76

    daniva76 Напреднал

    При мен около рамката няма нито мечок, нито щъкаща буболечка. На 2-3 от сателитките имаше, но на тази ми ферма - нищо.
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ами сложи отметка в лентата на събитието, за да се появи мечока.

    ПП1 И вече има тема с дискусия за буболечките...
    ПП2 А познайте дали доволният велидкенски заек не продължава да ми вре звезди xD. Но надеждата ми за пингвинка още е жива.
     
    .TAINNA. харесва това.