Дискусия: "Великденска яйчена мания"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 23.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. lekence

    lekence Активен автор

    xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    tani1980 харесва това.
  2. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Аз казал, аконякой може да помогне на наш малък брат, нека говори!
     
    dimitrinkani, bai_mile70, lekence и още 1 човек харесват това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Хау!xD
     
    sm0uk3r71 и lekence харесват това.
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    [​IMG]
     
    georgiev, lion8080, lekence и 2 други харесват това.
  5. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Извинявай, малко братче фермерче, ама като прочетох твоя въпрос и си спомних как си играехме на индианци. Чел ли си "Синовете на великата мечка"? По две седмици чакахме в библиотеката, а и по месец отиваше... Три тома бяха, много четене трябваше, джанъм!
    Не ми се сърди, но за да караш лодка трябва, да знаеш да плуваш. Как да те разберат, като не можеш да попиташ?
    Иначе, да ти го кажа направо - тази игра е за пари - значи трябва да се плаща, ако й искаш благините. Може и да не плащаш, ама иска много работа.
    Купите на Дървото ли са ти? На колко процента са? Какво сееш? Имаш ли облагородено дългорастящо? И разни още такива работи. Па, после ще ти падат по 30 от раз.
     
    Последна редакция: 26.3.16
    samitoooooooooo, lekence, dimitrinkani и още 1 човек харесват това.
  6. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Те, този трябва да е Токаихто, на стари години. Да си жив и здрав, че ми го намери.
     
    данка77 и milkoga1 харесват това.
  7. илиана

    илиана Стажант

    хора моля за ножници трябват ми още 78 ника ми е илиана предварително БЛАГОДАРЯ.
     
  8. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Готовоооооооо....приключих с чукането на яйцата :Dсега остава да видим кво ще се излюпи от загадъчните :music:
     
    лудакрава1 харесва това.
  9. bai_mile70

    bai_mile70 Стажант

    Добро утро имам три подаръка има ли някой с когото да разменя ножици явно моите съседи не играят куеста не пращат подаръци и аз няма да пращам
     
  10. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Айдеее мятам ти ...не ми връщай;)
     
  11. bai_mile70

    bai_mile70 Стажант

    Пуснах ти покана за съсед и ти пратих ножица нека бъдем комшии за да си помагаме
     
  12. legolas243

    legolas243 Стажант

    Може ли да се пращат подаръци на хора които не са ти съседи? На мен ми остават 16 ножици да събера и утре ще съм готов, без да си давам зор. А от лилията без да искам съм произвел 2000 броя повече :music:
     
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Браво!! Аз съм на заветните 21 бройки от финала, но днес мисля да му режа лентата:p От загадъчните на острова имам усещането , че съм абонирана за Рожков и Огнено дърво xD xD xD
     
    dimitrinkani харесва това.
  14. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Пълна скръб са оборите и стръкчетата при мен, единственото читаво, което получих е грейпфрут. Желая ви по-голям късмет от моя. :)
     
  15. regiana89

    regiana89 Стажант

    моля за ножници трябват ми още 140
     
  16. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    От дърветата за фермата 3 върби, за острова моринга ххл. Оборите ме зарадваха най-много :p вече си имам видри и още два броненосеца.
     
  17. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Честито за видрите! :)
     
  18. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Оборите не съм ги залага все още:p Там принципно съм абонат за пчели всякакъв вид:p Те да видим дали ще остана изненадана или пчелите ще вземат своетоxD xDxD
     
  19. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    При мен предимно жълти и оранжеви производства, късмет ти желая, нека този път останеш приятно изненадана. :)
     
    лудакрава1 харесва това.
  20. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    БлагодаримммxDееее пак добрееее...при мене пък на основното се ме преследват ябълки ххл-ки ,ягодоови и кленчета ххл-ки,пък на бахата какови ххл и карамболки ххл-ки...общо взето всичко заминава в килерчето-.-o_OДано имам късмета с нещо по различно този път,иначе тея събития се обезсмислят в такъв случай поне за мен;)
     
    лудакрава1 харесва това.