Дискусия: "Великденска яйчена мания"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 23.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. iliqnbg

    iliqnbg Прохождащ

    Много моля помогнете с ножици, трябват ми още 35 за да си взема и оръдието.
     
  2. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Ако някой може нека ми помогне с ножици?
    Трябват ми само 19 броя още.
    Благодаря предварително!
     
  3. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Ако някой може нека да ми помогне с ножици-трябват ми само 15 бр.Благодаря предварително на всички,които го направят
     
  4. nikol1611

    nikol1611 Младши експерт

    моля нека някой да помогне с ножици ще върна жеста
     
  5. monika_petrova

    monika_petrova Прохождащ

    Как да пратя подарък на играч, който не ми е съсед...знам, че не е точното място, но след като на мен ми помогнаха много играчи /за което съм им безкрайно благодарна/ сега аз имам възможност да помогна и не искам да губя време да търся темата. Надявам се да ми отговорите възможно най-бързо и да не ми се сърдите много ;)
     
  6. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Изпрати му писмо, кликни на изпратени съобщения и го добави за приятел - така вече ще можеш да изпращаш подарък и на човек, който не ти е съсед. :)
     
  7. monika_petrova

    monika_petrova Прохождащ

    Благодаря ти за бързия отговор...вече зарадвах няколко играчи и съм много доволна
     
    mushnuk и pigi102 харесват това.
  8. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Ако някой може да ми помогне с градински ножици?
    Трябват ми само още 15 броя.
    Благодаря предварително!
     
  9. rucka82

    rucka82 Прохождащ

    Ако може някой да ми помогне с градинските ножици
    Благодаря предварително
     
  10. green6

    green6 Прохождащ

    Моля всеки, който има желание и възможност, да ми помогне с градинските ножици. Благодаря ви!
     
  11. nikol1611

    nikol1611 Младши експерт

    благодаря на всички които ми помогнаха набавих си ножиците когато имате нужда от нещо пишете с каквото мога ще помогна
     
  12. viola-taseva

    viola-taseva Прохождащ

    Към Модераторите на играта !!!!!!
    Нямам думи да изразя недоволството си от последните резултати на острова , който последно ми беше засят с растението на събитието . Поставих , за подобряване резултатите и ананасови сладки , които обещаваха 25% повече реколта от засятото !!! За мое учудване и за срам на всички отговорни люде от играта , такъв резултат не беше постигнат !!!!!!! За някакви си нещастни 50 броя от лилиите може и да не стигна до края на настоящия куест . А тези бройки трябваше да се получат от поставеното от мен подобрение . СРАМ за това което сте написали и не отговаря на резултатите от него !!!!! О Б Я С Н Е Т Е ми З А Щ О ???????
     
  13. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Пролетната лилия не е тропическо растение и затова не можеш да ползваш ефекта на ананасовите сладки за това растение. Няма грешка в случая!

    [​IMG]
     
    mushnuk харесва това.
  14. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Не съм модератор, но ще отговоря от собствен опит. Ананасовите сладки дават бонус само за растения и дървета от острова. За жалост не важат за растения от събитие. За такива растения помагат ЯМЧ и тиквен мармалад, Мими тор.
     
  15. -mimi12-

    -mimi12- Прохождащ

    моля за помощ трябват ми още 9 ножици.Благорадя предварително.
     
  16. viola-taseva

    viola-taseva Прохождащ

    Ха Ха Ха Уточнете си превода МОЛЯ !!!!! Бонуса е от растенията а не от полетата !!!!!!! Когато кажеш че полето е облагодетелствано от нещо то това трябва да означава че няма разлика в поставеното на него - какво Е !!!! Не Ви прави чест толкова недоразбиращо да се измъквате !!!!! Просто едно - Извинете но ИМАМЕ грешка в превода на означаващото , и ще си я поправим . Е може би по разумния отговор !
    БЛАГОДАРЯ за бързината на отговорите от Немодераторите
     
  17. -melani14-1

    -melani14-1 Стажант

    моля помогнете трябват ми 13 ножици
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Има тема за поправки в превода - там можеш да пишеш.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Поправки-в-превода.12921/

    П.П. И не мисля, че някой от екипа е отговорен за превода.
     
  19. -melani14-1

    -melani14-1 Стажант

    трябват ми още само 5 ножици моля ви помогнете ми,а на тези които вече ми пратиха благодаря
     
  20. -melani14-1

    -melani14-1 Стажант

    БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ , КОИТО МИ ПОМОГНАХА ДА ПРИКЛЮЧА ТАЗИ ИГРА