Дискусия: "Великденска яйчена мания"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 23.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    За статистиката - в две ферми майсторите некадърни излязоха.....мнооого далеч от модните тенденции а стръковете по-зле не са били досега.
     
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Мерси, ще пиша когато станат;)
     
    pigi102 харесва това.
  3. fox210184

    fox210184 Прохождащ

    как се ползва Небесната поредица?
     
  4. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

  5. nik76112

    nik76112 Напреднал

    Ако е отворена, цъкаш на облачето и слагаш цъкалката, която иска, ако не е отворена, изпълняваш куеста в читалището.
     
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Ай и аз да се наредя сред приключилите8) Засях оборите след два часа и половина ще видим как ше цъфнат:p:p:p
     
    dimitrinkani харесва това.
  7. terazinni

    terazinni Напреднал

    За пореден път пълно разочарование от стръкчетата. От оборите по-добре, даже отлично - видра и оранжева сова. Късмет на всички, които тепърва ще се пробват!
     
  8. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Бравоооо...резна вече лентитеее:pаз пък ги излюпих загадъчните и паккк дървооооооo_OНищо ново под небетоооxDизцяло се сдобих с оранжева ферма:Dбобриии,кози,хамелеони,крави,гуано и за цвят жабурана и щърко:)От стръковете отново се нацепих на ягодово ,мушмули на квадрат ХХЛ-ки и хл-.--.--.-Айдееее успех на неизлюпилите още загадъчни:music:
     
  9. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Да, може - пишеш писъмце, добавяш в бъди-листата (от изходящи съобщения маркираш съответното, при което ти се активира възможността "Добави като приятел") и вече от "приятели" пращаш подаръци на воля :)
     
  10. yorgo6711

    yorgo6711 Прохождащ

    аз също го приключих,но не ми е дадена едната цъкалка.Моля за проверка ID: 21710849
     
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз едва ли ще го приключа, днеска слаба работа откъм ножици, от 1 поле с аспержи 5-6 ножици,от поле с лилии и орхидеи 11 ножици, на тропиците сега - нито една ножица, от другите 3 полета има ли 5 ножици няма ли не знам. Май като не са узрели дърветата нищо ме се пада. И 7000 бройки лилии - едва ли ще успея да ги събера.
     
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ами вземи си я де! Скритото съкровище те чака в яйчицето по средата :)
     
    mushnuk харесва това.
  13. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    коя декорация търсим?
     
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ЕЕЕЕ,голяма метла бре.Не можем да дискутираме вече стратегии ли??????
     
    georgiev, lion8080 и desi232 харесват това.
  15. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    o_Oстратегии ли?

    ПП: та по темата
    Куест като всички останали.С харитата старта силен,после нормално изскачащи предмети за малкото количество което искаха.
     
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Предлагах на Караконджо, да му помогнем с изкачащите и някоя и друга стратегия за растенията, но първо той трябваше да се появи и да каже иска или не да завърши куеста пък ти взе че го затърка и така го лиши от шанса и помоща, който му предложих...както и да е вече нямам желание да помагам...
     
    AIDA_78 и milkoga1 харесват това.
  17. yorgo6711

    yorgo6711 Прохождащ

    удар по главата/от орехите/
     
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Извинявай,ама нищо общо нямаше с помощ- той ли е? тя ли е ?Объркан ли е?Неориентиран и т.н.....

    Точно преди едно известно време Милко ако не се лъжа при започване на такъв разбор на профила на Черешка ти я защитаваше,а не му казваше стратегия.
    В цветната градина е.Ако не я намираш пиши ще ти я прибера в менюто.
     
    milkoga1 харесва това.
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Тук се съгласявам,когато стане лично не е приемливо,но мисля че в случая беше по скоро закачливо.
     
    georgiev, lion8080, desi232 и още 1 човек харесват това.
  20. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Мисля че се разбрахме за какво става въпрос.Благодаря за което.Пожелавам приятна вечер и успешен евент на всички.
    С уважение.
     
    milkoga1 харесва това.