Дискусия: "Великата сладкарска надпревара"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 21.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Луд_Фен харесва това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    С една торта лесно с две може би ама с три ще стане еднаxDМоже ли примерно да правя само по една торта или две макс или с напредъка в играта трябва да правя и по три?
     
    Последна редакция: 22.2.17
    маринката74 харесва това.
  3. 0246

    0246 Обитател

    В Windows има нещо много удобно, наречено Snipping Tool - премаха необходимостта от Print screen + Paste някъде другаде
     
  4. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    заставам върху клипа /клипа е този, който смоки го показа/, гледам да запаметявам и цъкам по-бързо от стрелкичката. Ама на 2 и 3 все забравям последователноста. Днес ще тринираме със сина - аз цъкам, той снима и държи телефона със снимката xDxDxD.
     
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Свалете си отнякъде кейк мания и се упражнявайте на нея.
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    В Уиндовс 7 има някаква подобна игра, само дето в нея тортичката ти е постоянно пред очите.
     
    маринката74 харесва това.
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Моля някой да подскаже какво се папаше за оборите да стават по-бързо?
     
  8. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    валентинска саксия
     
    маринката74 харесва това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И топчета от сирене.също
     
    маринката74 харесва това.
  10. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Какво стана със събитието, започна ли?
     
  11. dcpm

    dcpm Подрастващ автор

    Какво става уж от 15 ч. обрах , а няма нито игра нито падащи.Пак ли има проблеми с играта.Кой ще ми даде сега тези изкачащи предмети.
     
  12. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    Засега сме само на студена водица ;) При мен още го няма, може тортите някъде да са дали фира при транспортирането.

    ... и да не съм тотално капо изскочиха ЦЕЛИ ДВА билета!
     
    .water. харесва това.
  13. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Еййй, аман от бъгове!!! За кой път поред през последната седмица! Обрах дървета, обори и т.н., а се оказа, че куест няма. Но при обирането на дърветата ми направи впечатление, че изкачаха някакви розови билетчета. Та повредата къде е ? Мирише ми пак на компенсация!!!:mad::mad::mad:
     
  14. milena7004

    milena7004 Експерт

    Очевидно има проблем със старта на евента,но пък забелязах,че няма никакъв проблем с кошниците за него ,показвайки се за закупуване, още със зареждането на играта !
     
    -Ivo89-, eva-mina, beti06 и още 1 човек харесват това.
  15. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Здравейте, фермери!

    Събитието още не е започнало за част от играчите, за това не обирайте, докато не видите икона с него в таймера или новините.

    Колегите вече работят по проблема.
    Екипа на Фармерама
     
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    е да ама и компенсация нямам , само цъкалката
     
    beti06 харесва това.
  17. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

  18. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Не знам къде ще ПЕЧЕТЕ тортите,но на БП,пак им ЗАПЕКОХА сървърите! Важното е,че кошничките за купуване са налични!? Душички невинни!
    Пак ще стане интересна тема!!!xD
     
    mell, tani1980, маринката74 и 4 други харесват това.
  19. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    xDxDxD ще припадна вече! На това му се вика адреналин. Да обираш или да не обираш? Това е въпроса. Първата партида торти вече е бракувана. Да очакваме компенсация за компенсацията?!?
     
    mell, dcpm, .water. и още 1 човек харесват това.
  20. arono_ele

    arono_ele Подрастващ автор

    но на БП,пак им ЗАПЕКОХА сървърите! Важното е,че кошничките за купуване са налични!?

    xDxD
     
    mell и bubolina8 харесват това.