Дискусия: "Великата сладкарска надпревара"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 21.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От 30 поръчки:2 звезди, 2 чатни, 6 СХ, 21 СТ, 5 тор на Мими, 64 хил. МП, 64 хил. ТО, 16 хил. ТрТО, и 6 часа комбайн.
    Приключвам с тортите.

    ПП:Това с ББ не го разбрах, с цел да изхабим СХ-та и да се наложи да купуваме за пауните ли го правят?
     
    маринката74 харесва това.
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Защото има играчи които изкарват евента само със селекции.
     
    Kid_Rock и маринката74 харесват това.
  3. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Eвента може да се мине и с телефон , стига да си умен и бърз да го снимаш и да гледаш снимката веднага. Минах целия барометър с 30-на ваучера , другото е за бонуса което е след запълването. Има още време колкото ваучери паднат ще се играе допълнително. Не боли да се използват а всичко останало е бонус, незнам какво толкова се мръщите на допълнителните неща. Можеше спокойно да се забрани останалите ваучери да се ползват и да се обменят за точки след края.. ..
     
    eva-mina, -georgi88-, Doremi и 4 други харесват това.
  4. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Благодаря за информацията, лоло-тата не са за изпускане, пък и ако се съчетаят с повече селектирани животинчета става още по-добре. :music:

    п.с. Преди малко обрах четири зайчарника и ми пусна един ваучер - невиждана щедрост.:D
     
    Последна редакция: 25.2.17
  5. pepa551

    pepa551 Анализатор

    ФИНИШИРАХ:)Благодаря на всички за напътствията:):inlove:.Едно си баба знае,едно си бае: сигурна една тортичка:p
    и съм на облакаxD
     
  6. b29pianobar

    b29pianobar Стажант

    Може ли да ми поясните. И при селекция ли изскачат купони за тортите?
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ваучери за торти изскачат, не винаги - но изскачат.
    (Не купони, те са за удължаване на играта или за намаляване на времето а Пекарната. Изскача това, което е необходимо за достъп до украсяването на торти).

    П.П. Оплакване към БП - в края на куеста ще получим ли 1 бр. дъга, че някои да минем под нея и пак да станем момиченца, че стига от това "Браво, момче!" xD
     
    Последна редакция: 25.2.17
    eva-mina, meche, Мариана07 и 3 други харесват това.
  8. pianobarb29

    pianobarb29 Стажант

    Благодаря, момиченце
     
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Една голяма усмивка е достатъчна. ;)
     
  10. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Приключих преди малко със запълването на барометъра и даже си понаправих допълнително няколко торти и ми се падна ЯМЧ (2 пъти подред) след 1000-та. От загадъчните обори - пълна скръб, както обикновенно, но всичко останало е добре. :) А тортите ги правя само с лист и химикалка, било с обикновен ваучер или пък ваучер с бонус. :)
    Успех на всички пекари и пекарки! :)
     
    обичамфорума и маринката74 харесват това.
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Току-що подочух за още един начин за справяне с двете и трите торти - с помощта на цветна хартия, отрязани няколко парченца и ползването им вместо писане.
     
    krisi026 харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    xDxDxD
     
  13. Elekttra

    Elekttra Прохождащ

    Редчето ми беше наредено сега гледам пекарната я няма -цъкам да я слагам пак ама.....не ще липсвал ми този предмет,а си е в инвентара я гледам.Някой дали ще е така любезен да види какво се случва
    ID: 13521479
     
  14. krisi026

    krisi026 Младши експерт

    Ще можеш да я сложиш след края на събитието;)
     
  15. Elekttra

    Elekttra Прохождащ

    Така ли...пропуснала съм го това :) и май съм си и въобразила,че съм я сложила хихихи.Ааа и да кажа,че запаметените пароли пак изчезнаха както преди няколко дни
     
  16. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Сега ако искаш я извади на някое поле,защото дава ваучери:)И ако прибавиш тор от мелницата става по-бързо
     
  17. tpetrov

    tpetrov Стажант

    a къде ми е пекарната?
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Или е в менюто, или е извадена някъде по полетата, да дава ваучери докато тече събитието.
    Ако не можеш сам/а да я издириш - помоли админите, но остави ИД на фермата.

    П.П. Имате ли си бейби-бум? (Не че възнамерявам да селектирам, ама...)
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    В менюто с вазичката, в раздел Всички или Декорации, можеш да я потърсиш и по име, в търсачката горе вдясно, достатъчно е да напишеш няколко букви, напр. "пек".
    (Но на редичката все още няма да можеш да я поставиш, чак след като приключи събитието.)
     
    MARV3000 и Пума~` харесват това.
  20. tpetrov

    tpetrov Стажант

    еее сега е изкарах ,но немога да е сложа в небесната градина ( след края на събитието)