Дискусия: "Великата сладкарска надпревара"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 21.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. jundra

    jundra Обитател

    А който е с Турбо мелница?! Ще ми съкрати ли времето за мелене на бонуси за торти?
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мдааа. Ама пак е много. И то в основната.
    (Ще ти помогне ли професията в случая?)
     
    маринката74 и jundra харесват това.
  3. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    ;) след краха с Валентинския евент вече не планирам нищо. Като завалят утре поръчките ще се оправям както мога, а! лист и химикал задължително!!!
     
    -niksan- и bilq76 харесват това.
  4. jundra

    jundra Обитател

    Ами то тук не трябва аз да съчетавам разни продукти и украси и да печеля съответно точки, за да кажа че би ми помогнала професията по някакъв начин. Тук се иска бързина и добра памет като цяло. Клиента си определя сам какво желае, ти само сглобяваш.
     
    Последна редакция: 21.2.17
    MARV3000 харесва това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Компенсацията и на мен ми хареса:p.
     
  6. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Торта с краставица!?:wuerg:Предложете на клиент въпросния артикул и ще видите резултата.Физическата саморазправа с Вас ще бъде много жестока и много продължителна....:mad:

    Все пак имаме германо-китайски съюз в играта.Едните се смеят на неща,които биха разплакали всеки професионален палач.Другите обичат да похапват кучешко.Ето ви я и тортата с краставици!/натюр/ Не съм 100% сигурен,но имам чувството,че от събирането на брашно и краставица може да се получи само един продукт.Здраво и силно-ЛЕПИЛО!xD

    п.п.Все пак заглавието е за Сладкарска надпревара ,а не за мезета и предястия /торта-салата/
     
    MARV3000, маринката74 и eva-mina харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Едно странично питане към админите имам:
    Утре какво малко събитие ни очаква?
    Намаление на помощната техника (Harvest Helper Day) или щастлив ден на растенията (Happy Harvest Day)?
     
  8. -wwall-

    -wwall- Подрастващ автор

    Ако в Англия те почерпят с торта и след като я изядеш,ти кажат,че е приготвена от моркови,изненадата ти ще бъде пълна.:p
     
    лудакрава1 харесва това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Възможно е. Нали и у нас се прави конфитюр от моркови, от зелени доматчета...
    (Но пак се сещам за вица за зайчето и тортата с моркови... Че би ме напушил смях, докато я папкам, ако зная от какво е.)
     
    маринката74 и malkata_ice харесват това.
  10. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Растения :oops::oops::oops::oops: Моя грешка, вече е сменено.
     
    mushnuk харесва това.
  11. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Грешка , грешка ама наредихме дърветата за утре и купона за техниката си изцъка времето.
     
    .water. харесва това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ми точно дървета за утре, от растенията няма да изскача.
    (И щастлив ден на растениятаxD, може би за неучастващите в печенето.)
     
    маринката74 и лудакрава1 харесват това.
  13. _vasil_

    _vasil_ Стажант

    от растения действително ли няма да изскачат?
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Да
     
  15. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Аз като костенурката да попитам. Утре е ден на растенията и трябва да садя растения, а ваучерите ще падат от дърветата и всичко, което не е растение?
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да.
     
    Пума~` и Gold_teror харесват това.
  17. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А този Бонус за торта като го смелим за 3 часа, какво го правим? Слагаме го някъде по полетата или го ядем? И колко време действа? Съжалявам, ако някъде го пише във ФАЯ ама се омотах нещо. :p
    П.С. Схванах! ;)
     
    Последна редакция: 21.2.17
    mushnuk харесва това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] тез поне мърдатxD
     
    Луд_Фен, bilq76, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  19. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    А при нас защо не е дадено така ?? Сега вече разбрах какво трябва да се прави. Друго е като е показано :)
     
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    то при нас, кое ли е кът хоратаxD
     
    Луд_Фен, лудакрава1 и Пума~` харесват това.