Дискусия: Ваканция за птици

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mechopuh78 на 15.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Доказателството е взето, стикерчето, xDмисля да спра до тук.
     
    adibobi, -niksan-, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  2. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    ОХ,20 лимончета ми се откъснаха от сърцето:cry:xDxDxDxD
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxDxDxD
     
  4. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    От обори, които обираш три пъти на ден,изскачащите са по едно от обор (при мен 105 , все още не са ми отключени целите скални водопади)
    315 на ден, плюс някое друго от дърветата и за по малко от три дни са събрани. ;)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря ти! Ще се пробвам днес на обори, с дърветата положението е плачевно :cry:
     
    .TAINNA., gimitko и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз съм сложила ашолотъли и жълти коали, но май от коалите съм по-доволна. Иначе съм по средата.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  7. dedoto

    dedoto Адмирал

    аз пък заложих на дявола че надхвърли 1 мил. на пазара8)
    рамбутана упорито го следва 900 хил.
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  8. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    при мен е микс обори и дървета - всякакви обори и всякакви дървета
    но пък имам рамбутан 7 дървета...може да позабогатея ако не успея да завърша куеста...че съм само до 3та стъпка...

    еми на моя пазар не се продава рамбутан :(
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    На моя пазар дяволите са паднали на 350 хил. За сега Рамбутан и Топола държат цена, но и там започна да пада :)
     
    dedoto харесва това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    аз вече губя надежда, че ще завърша събитието...трябват ми още 420 падащи....харитата не помагат....оборите и дърветата са на различни часове....и дял ден ги дебна.....съжалявам че се захванах изобщо:cry:
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз приключих,бях само на дървета ,не си причинявам това нещо да обирам на различни часове,слагаш дървета обираш един път на ден.
     
    sm0uk3r71, .TAINNA., Самардапа и още 1 човек харесват това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Подобна "радост" е и при мен, още 300, но не мисля, че ще успея. Трябваше да зарадват малкото ентусиасти, които играем това безумие и да отвъртят кранчето, ама не!
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ето затова изобщо не го играя. Да не се ядосвам ;)
     
    [[Fermerkaa]], dedoto и kakata13 харесват това.
  14. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Топола на моя пазар въобще немога да сваря дори и да зърна. Рамбутана вървеше около 200х. Така че и от мен пас :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Харитата играят важна роля само на дървета съм по 37 харита на поле и имам остатък към 130 изкачащи
     
    .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  16. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз на баха нямам и едно хари само това което се поставя на дървото на мъдростта .Всичко е дървета на полетата.Остават ми да събера 65 падащи.След 4 часа приключвам.
     
    ka-linka, .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  17. lilimim

    lilimim Активен автор

    Три обирания на обикновени дървета(коралово, фикус и другите последни) с 22 харита, наторени с дървесна тор и готово. Остатък 142 изскачащи.
     
    ka-linka, .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  18. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Имам от всичко и бих го играла за звездички наредени като мъниста, а не рехави като бабини зъби xD
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз го приключих с мешан - коали и ХХL дървета. Че обрах веднъж и бонуса за дърветата :).
     
    .TAINNA. харесва това.