Дискусия: Боядисвай трудно

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 30.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Изхарчените ресурси при мен. Парти врътки 150 ,супер тор 2500,активирани по един път 4 подаръчни пакета.
     
    tanyamery харесва това.
  2. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Толкова сложен евент скоро не бях играл. Ужасно много вложени ресурси за не кой знае какви награди, но пуст инат ме накара да го приключа.

    Мисля, че може да не се занимавам със следващият евент. Този ме измъчи.
     
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Сандъците Пиколо възнаградиха усилията ми - Подаръчен пакет :inlove::music: и Вечно търсене на съкровища и Немъртво съкровище, третото Пиколо днес го грабнах от "Спомени от миналото" от читалището.
     
    Последна редакция: 6.4.21
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    на мен ми дава само цветни мелодии и пого, а толкова ми трябва подаръчния :oops:
    от читалището ми остана последни напъни в последния куест с пиколо Спомени от миналото, а в Алпийска катастрофа гоня един бустер +1 за растение на събитието. Има още един такъв из тези куести, но не помня къде :)
     
    ka-linka харесва това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Много копане, много ресурси, пиколото се излюпи: гъба с точки и забавно плуване, нищо от това, което чакахxD.
     
    .TAINNA. харесва това.