Дискусия: Боядисвай трудно

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 30.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. staneli

    staneli Старши болярин

    И аз не видях самото начисляване на сандъка, но проблемът е визуален - при цъкането върху пилето, то замръзна на полето и нищо, обаче рефрешнах играта и сандъкът с бонуси беше начислен в килера. Най-вероятно довечера в 00.59 ч. пилето ще изчезне. И май с вземането на сандъка приключва всичко, само дето после ще се пречка тази пъстра птица из полетата :).
    И по темата - 39 игри изиграни до сега със среден резултат малко над 193 точки за игра.

    Появява се на всяка една минута и търпение му е майката xDxDxD. Появява се по три начина - единия път - много бързо вляво от рамката на игралното поле, веднага след това бързо от дясната страна и после от горе виси. Вторият начин на появяване е като лети бързо из фермата /доста пъти тук го пропусках/ и третият начин на появявне - като се появява ходейки от дяснатя страня на полето.
     
    Последна редакция: 1.4.21
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имам алергия към перушина xD Само двайсетина пъти го цапардосах, ама ми бяга дивака xD
     
    [[Fermerkaa]] и Bamze харесват това.
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами, стегни се - извади точилката от шкафа и дебни в засада xD

    пп. Моят бонус беше за приходи от работилниците...
     
    Последна редакция: 1.4.21
    Bamze, лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Сони си лети, перушината му хвърчи!
    От сутрината пухам врабеца Сони, доста пъти го опухах, ама и още доста бой му остава - само 43 пъти съм го хванала в крачка!
    До 95 - по средата съм. Я успея, я не!:p
     
    Последна редакция: 1.4.21
  5. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Иска ти се, както и на мен, но.....много са стиснати

    Благодаря, аз естествено не бях обърнала внимание на имейла, помислих го за поредния само информационен!

    Някой знае ли този врабец на коко време изскача или е на случаен принцип?
     
    Последно редактирано от модератора: 1.4.21
    ka-linka харесва това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    на една минута
    барнах бренекето и го разперушиних, и за грила не става след толко гърмене xDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water., .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  7. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Благодаря! Успешна стрелба на всички!

    ЕХааа, цели 5 ябълки......Наградите са направо страхотни!
     
    Последно редактирано от модератора: 1.4.21
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  8. buba62

    buba62 Главен болярин

    Яко закъсах за джаджи, ще редя XXL през нощта, СХ вчера прежалих, но повече не се полага за това събитие xD.
    При мен пилето не изскача на 1 минута, по-рядко. Но и не се престаравам да го ловя. Само заради него не ми се стои пред екрана. Иначе е адски готинко, най-много ми харесва крачещото.
     
    Последна редакция: 1.4.21
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и bubolina8 харесват това.
  9. sco

    sco Знаменитост

    Яко затегнаха кранчето на изскачащите. От двете полета с растението на събитието, с 12 харита - 25 бр.
    Немам думи/и нерви/.
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и .water. харесват това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    27 игри до сега, до довечера ще станат 29. Още 21 ще направя без проблеми до вторник, изскачащи имам за още 13 игри, всичко ми е наред. Точките не ги гоня, каквото взема - добре дошло!
     
    .TAINNA., fermer4o888, Bamze и 2 други харесват това.
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    Мисля че си реших проблема с изскачащите, с две полета XXL дървета и други 12 часови с 20 Хари набрах тази сутрин малко над 200 бройки, би трябвало да ми стигнат.
    Оглеждах и залежалите неинтересни вече тайнствени стръкове, но се оказа че нямам много, иначе бих ги извадила, нали и от тях изскача като от дърво, а за доста по-кратко време.
    86 игри имам към момента изиграни, за 42 награда вдясно се боря.
     
    .TAINNA., tanyamery, fermer4o888 и 2 други харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Редчето накичено,добре идват 500 процента.Малко сметки направих за моята ферма.За два дена завърших задачата,за тези два дена загубих от цъкалките един миярд точки.След активирването на реда в моята ферма правя 150 милиона точки повече.По груби сметки тези точки ще ги избия на 6 месец,всичко след 6 месец ми е в плюс като точки.;):)
    Успех на играчите който го играят ,да стигнете финала.:)
    Да не забравяме токемите който също с тях може да купиш по 150 процента върху всичко.;):)
     
    Последна редакция: 3.4.21
    tanyamery, kakata13, Bamze и 2 други харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не гоня точки, те гонят мен xD За първи път откакто се върнах в играта пропускам събитие. Таман имах време за преинсталиране и товарене на компа ;)
     
    terazinni, Bamze, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    CALORIES, ще получите 3 Парти билет, 20 Супер тор и 3 Ябълково-морковено чатни.

    Незнам дали ще наредя редчето, но продължавам да копам:oops:xD.
     
    fermer4o888, лудакрава1, koteto9 и 2 други харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    Със 109 игри стигнах финала.
    :music::music::music:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, pineapple87, tanyamery и 3 други харесват това.
  16. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте,при мен този път редичката ще е мираж.Незная защо този път решиха да сложат в дясно най накрая редичката .Аз успях за сега само да преключа в ляво ,но все едно напразно съм играла щом немога да си наредя редичката.До сега винаги в ляво е редчето като преключиш,а който успее в дясно да си вземе Пиколо.
     
    shiky, ПЕПЕЛЯШКА, milena7004 и 3 други харесват това.
  17. cecomania

    cecomania Активен автор

    Най вероятно ще го наредя,но с твърде много вложен ресурс....И не съм сигурен дали си заслужава.Просто се заинатих и ще го завърша...За съжаление и аз самия не знам защо!!!!Явно просто да съм в играта...:)
     
    tanyamery, [[Fermerkaa]], esz102 и 4 други харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Редчето определено си заслужава. Обърна ли внимание на поста на Никсън ? Човека си е разбутал цъкалковата ферма заради този ред, а това е доста показателно, че реда е добър. Аз продължавам с опитите да го взема и при мен също замина много ресурс, но пак ще се събере. Успех.
     
    -niksan- харесва това.
  19. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Няма да успея с реда, но то се очакваше, като си знам късмета - само с 1 плевня 100% и тук таме +1 бройка.
    Около 20 игри не ми достигат, но колкото - толкова. Поредната обеца на ухото. 8)
    Поне успях да взема сезонните точки. :p
     
    -niksan- харесва това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз ще го взема, но от 4000 СХ останах само с 1000, а съвсем скоро ще има задачи със селекции .
     
    -niksan- и [[Fermerkaa]] харесват това.