Дискусия: Бонбонена треска

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 21.2.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Кобрелия,играчите тук са всички зрели хора със сериозни професии и житейски опит ,които са наясно какво е да си поел отговорност пред стотици хора и да се държите безотговорно с невярно, с неточно и ненавременно инфо,както за текущи и така и при извънредни ситуации.Не се гневи на играчите, а оптимизирайте задълженията си към тях,бъдете коректни с инфото, което поднасяте ,защото времето на всички нас е ценно, не само заради играта, но и за реалния живот.И моля без обобщения кой може да играе тук, кога, как и защо ,на какви устройства и т.н.
    И така готова съм с растенията,до утре и с изкачащите и приключвам,защото моята работна седмица започва с 10 часа от неделя до четвъртък и ... остават само петък и събота евентуално за играта тук.Благодаря.
     
    Ferma_Ro, DILQNADELI, Zlobara и 2 други харесват това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Няма безотговорни хора, особено от страна на екипа. Промените в случая са направени от Бигпойнт и ние сме ги отразили при първа възможност.
    Както е писано и много пъти коментирано, който не харесва и смята, че може да се справи по-добре, има възможността да си подаде документите към БП за член ан екипа. Вероятността да бъде приет е голяма.:)
     
    nasko9898, .TAINNA., mimi123123456 и 3 други харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Виждам, че има фермери, които вече са се "преборили" с растението и са на финала с изскачащите, но аз имам проблем с плодовият сироп. Задавам си въпроса, къде бъркам. Може би, през нощта трябва да садя дълга китка или пак ще трябва да влиза в действие моментното поникване....или за през нощта трябва да се слагат дървета..? Моля споделете идеи и благодаря предварително.
     
  4. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Не бъркаш никъде, от всяко обиране на растението с хари от едно поле имам по 100 плодови сиропа на всеки час, след него продължих с бодливо грозде пак по 100 на обиране, тази нощ заложих 10 часов зеленчук и сега в 13,30 ще имам последните 180 броя плодов сироп , С това събитието е приключено.Просто не жалиш СТ, Мими тор и бонус реколти ,аз нямам друго време за игра,ето защо бързам да приключа.
     
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А за колко Харита става въпрос? Моите са 11 броя.
    Също дали с ден на намаленията и ББ днес - от селекциите няма да се падат и изскачащи? Някой пробва ли?


    П.П. Селектирах - няма изскачащи.
     
    Последна редакция: 24.2.24
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз съм с 9 харита на острова разделени на 3 полета не ги местя. На острова съм готов, ще ги преместя във фермата, има време. 11 приключени задачи остават 3 задачи.
     
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При мен изскачащите вървят успоредно с растението, защото не използвам бонуси. Имам да събирам още близо 20 000 растения, с тях ще дойдат още 1600 фъркати.
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, от селекциите със сигурност в това събитие няма изскачащи, не е предвидено да има. Хубав ден!

    П.П. Вчера приключих, във фермата използвах моментното поникване. Но след като отгледах растенията и при отглеждането им съвестно разхождах доста Харита. За да мога да върна цъкалките на полетата, от една страна, а и поради това, че нямам време с дни да "гоня" изскачащи, нито да сея растения само с тор и вода. СТ и Мими тор при мен се събира от сандъчета, въртене на колелото и малко от фермерския магазин и всякаквите награди, много отдавна не ползвам секвоите. Не че нямам възможност да купувам тези торове, но не ми се налага.
     
    mimi123123456 и tanyamery харесват това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Аз съм на клен ххл, добива е приличен, Можеш да опиташ с жълт грах свода и тор са почти 3 на ден .Прецени колко време имаш за игра и кое те устройва повече като количествоНа мен ми липсват за последнача част и приключвам.Успех.
     
    tanyamery, -niksan- и червената_шапчица харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    За през нощта посях кубична диня и съм изключително доволна от изскачащите, които излетяха от нея, без нужда от супер тор или други мероприятия!
     
    лудакрава1 харесва това.
  11. .water.

    .water. Адмирал

    Някой иска ли цъкалките от евента да ги взимам то не се знае кога ще има ПиТ ама все пак да казва докато не съм ги похарчила за глупости.
     
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Хубави са, вземи ги за себе си, бих ти препоръчал... Ако наистина нямаш интерес с радост бих ги приютил на някое поле, зависи разбира се какво би поискала в замяна.
     
    .TAINNA., mushnu4ka и staneli харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, Победителят изяжда всичко е малко по-добра цъкалка от Цветни мелодии. Има редчета за намаляване на времето, че то не е проблем. А Бонбонената кула не е толкова добра, но е с по-добри параметри от Немъртво съкровище/Клопка за хамстери. Хубав ден!
     
    .TAINNA., tanyamery, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Всико купих без парти връзките, за това стигнаха нонетите.
     
  15. Allex_s

    Allex_s Прохождащ

    Здравейте!
    Как мога да се здобия с предмет "ушанки" за една от задачите на евента?
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, потърси на пазара. В Бахамарама раздела. Или си ги произведи. Произвеждат се от Фабрика за ушанки, което е производството на коалата. Приятна игра!
     
    Allex_s харесва това.
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тревогите ми за изскачащите се оказаха съвсем неоснователни, приключвам с хиляди бройки и от двата вида.
     
    Кобрелия харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.