Дискусия:"Бляскава бална зала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Мр. Пинки е доволен. Докопах оборите, но имам две въпросчета. Искам да дублирам цъкалките, да ги взема по два пъти. И понеже нямам търпение натъпках разплодника с 132 активни реда. Това ли е максимума, не ми позволява повече да зареждам. Втория въпрос е с обикновено животно зареждане, коя е най-високата селекция която ви се е падала? Гледам по картинките в дискусията за бейби бума често ги комбинирате. Пробвах 2-3 пъти, но без успех върна ми по-зле, зареждам селектирани + обикновени, но досега ми е връщало само обикновени когато пробвам така, руната на дървото съм я активирал
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мр. Пинки ;), точно 132 селекции е максимумът, който може да побере клатушарника.
    На мен ми се е случвало от 4 обикновени животинки да ми се пръкне предпоследна или последна селекция, аз съм си от късметлиите. А за комбинирането - на това аз му казвам рискова селекция. Някой може и да е майстор там, при мен не се получава успешно, не харча по-малко супер-храна или с. Правя го понякога, но все си казвам - това е последния път. Гарантиран резултат има от 4 еднакви.

    П.П. И аз си взех някоя цъкалка извън редичката, но само коня, дава най-много точки.
     
    krassimira и The.Farm харесват това.
  3. The.Farm

    The.Farm Болярин

    По дяволите, следващия път няма да го гъчкам толкова тоз проклет разплодник, то от толкоз любоФ се сгорещи процесорчето и взе да дава на заето, трудно му идва пресмятането на толкоз близнаци бухахахаха
     
    desi232 харесва това.
  4. riomde

    riomde Активен автор

    Както винаги нищо интересно при селекциите:mad:, а оборите, ще са от миналия век, нищо свястно няма:mad::mad::mad:.
     
  5. Amelita_

    Amelita_ Младши експерт

     
  6. Amelita_

    Amelita_ Младши експерт

    Не знам към кого точно трябва да се обърна, но имам проблем. Завърших напълно куеста- Поставих 2 неонови обора за пуйки и два за конете, а тези за прасетата не си намирам. Реда в Небесната градина ми е подреден. Днес го обрах. Някой да ми помогне да разбера какво се е случило. Защо нямам неонови обори за прасетата?! Благодаря.
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Надникни тук, ще откриеш отговора - клик.
     
  8. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    голямо търсене на тия прасета, и ровене из менюто и кьорене с цайси и без цайси -.-
    едвам ги намерих >:( след 24 часа ровчене из менюто
     
    mushnuk харесва това.
  9. -kirsch-

    -kirsch- Прохождащ

    Неоновите Свинарници , за тези които все още се лутат и чинно чакат да им се начислят , се намират незнайно защо при обикновените обори . !!!!!!!!