Дискусия:"Бляскава бална зала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Еййй,че си черноглед KARAKONJO!!!То,ако беше за по малко щяха да го пуснат за 3 часа ,както предпоследния БУМ;)А дори и да не е така,както са го записаЛИ все файдааааа:pПоне един час ще фана от него да" поклатуркам "малко животниxD
    П.П.Хахххх,ама то наистина пишело малко събитие(хммм избягало ми е от погледа )защо лиии????:DМай наистина са се объркали откъм датите:oops:
     
    .water. харесва това.
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не, точно обратното - мисълта ми е да го увеличат - а не поливн ден от днес половин ден от утре а ти мижи да се лъжеш че са 2 дена. Като праваят така да е пълни два или пълни 3 дена, а не така 2-3 часа от днеска 2-3 часа от утре.
     
  3. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    ;)ами ще ги размножаваш през ноща тогава xDзнайш ли пък на лунна светлина и звездолинки мой да им е по хубуу на животинките и да целнеш кьоравото:p8)
     
    .water. харесва това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Аз пък искам друго да попитам.Знам , че мястото не е тук , но не намерих никъде във форума подходяща тема :) Та не ми е ясно следното колко време животните могат да престоят във “ оплодителницата“:p Има ли лимит на времето ??:p Благодаря;)
     
  5. nik76112

    nik76112 Напреднал

    Мисля, че няма значение дали ще ги обереш точно навреме, няма да им се случи нищо, дори си мисля, че няма значение кога са заредени разплодниците, ако ги обереш след започване на бейби бума, трябва да дават и допълнителни животни.
     
    лудакрава1 харесва това.
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Да да дават дават аз съм зареждал на мини бейби бум сутринта и като почне си го има бонуса. Може и със седмици да си седят.
     
    лудакрава1 харесва това.
  7. koteto9

    koteto9 Старейшина

    имам въпрос можели някой да ми каже как да поставя неонивите обори защото се опитвам но не става ? не знам
     
  8. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Сложи най-напред обикновен.
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    стоят, докато не им отключиш вратата и да ги пуснеш на свободаxD:p. Нищо им няма , аз съм ги държала с дни, докато дойде бума:D
     
    .water. и лудакрава1 харесват това.
  10. viola-taseva

    viola-taseva Прохождащ

    Искам да попитам някой с възможности да провери . Къде ми е спечеленият неонов свинарник - другите два са налице ?

    За уточнение на по горното 50500105

    Благодаря за бързият отговор ,вече не е необходимо намерих си го ,просто не излиза в подобренията а в общо !
     
    Последно редактирано от модератора: 22.4.16
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    най-лесният начин да откриеш някой обор е като ползваш търсачката в менюто. Напиши ключова дума, кон, коза, неон.... зависи какво търсиш и те сами ще се покажат:
    obor.png
     
    darksky111 харесва това.
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Окепенила съм ги преди три дни и се замислих да не се побъркат от толкова много любовxDxD Но се успокоих :p Благодаря за отговора;)
     
    dimitrinkani, .water. и metalABV.bg харесват това.
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    защо не ми се начисли нещата от невесната градина след кто ги купих всички имам само 2 а третата я няма?

    ок но на оборите пише пето римско това имали някакво значение
     
    Последно редактирано от модератора: 22.4.16
  14. .water.

    .water. Обсебен

    Да ,че оборите са от римската епоха.
     
    dimitrinkani, Кобрелия, nikcoool и 2 други харесват това.
  15. aylakz

    aylakz Редовен

    xDxDxDxD
     
    denisko2013 харесва това.
  16. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз приключих с куеста
     
  17. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте,моля някой да ми каже дали има някакъв проблем с разплодниците,защото днес не мога да размножа нито едно животно.зареждам и като дойде време ми отчита само на първото сърце ,а за другите трябва да изляза от играта и отново същото се повтаря ,и ми писна за едно животно да излизам и да влизам постоянно.ако може някой да ми даде съвет какво да правя.както продължава може би няма изобщо да приключа.Благодаря ви !
     
  18. tani1980

    tani1980 Полубог

    Изчисти си кеша - стандартните процедури, също пробвай и през друг браузър.
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    и при мен е така и пуснах техника
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Неоновите обори и неоновите цъкалки този път са много тъмни и адски грозни.
     
    krasim2 харесва това.