Дискусия:"Бляскава бална зала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Дали ще ни зарадват с Бейби Бум......:eek::eek::eek::eek:
     
    MARV3000 харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Според мен - да, може би от 19:00 ч. в петък. Ще следя днес и утре с нетърпение официалните съобщения.

    П.П. Що ли си мислех, че днес е четвъртък :oops:.
     
    Последна редакция: 20.4.16
    MARV3000, bubolina8, pigi102 и още 1 човек харесват това.
  3. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Ще чакам, колкото и да ме сърбят ръчичките. ;)xD
     
    лудакрава1 и aylakz харесват това.
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не ми трябва на мен бейби бум, аз и без това полза от него нямам след 4-5 ниво и то само по 1 бройка не селектирам - нямам нерви и желание, а и над 5 ниво на животните според мен е ненужно - много точки са и се губят.
     
  5. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Ами, зависи как го гледаш - една Шийла Ину вървеше 10 000 000 мп. И аз се пооблажих тогава. Ако си изиграеш внимателно картите, излиза доста добре.
     
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    И аз ще почакам и без това имам малко селектирани гадинки , ще захапим някак;):p
     
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    О за продаване да но аз не си продавам животните. Освен това нямам и пари за 10% такса.
    А иначе имам 2 мини прасета - няма как да ги ползвам много точки ще отидат зян не си струва.
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Приключих с първата част с наличните запаси и съвсем малко докупуване (за 400 хил. мп, но и нещичко продадох за долу-горе толкова). За катинарите ще изчакам ББ и ще си поселектирам каквото ми е на сърце и е в личния ми график на ред.

    [​IMG]
     
    pigi102 харесва това.
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз вече имам 89 катинара. Приключих с прасчовците, останаха дригите 2
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Реда го взехме сега ще чакаме бума за катинарите.доста гадинки имах от трите животни готови:):):)
    много лесна задача:):):):):)
     
  11. mite63

    mite63 Подрастващ автор

    Оборите взети,реда активиран,остава само да дойде бейби бума за катинарите и приключвам куеста!:)Този път беше много лесно,особено когато имаш наличната селекция!:):):)
     
    SULIO_PULIO1972 харесва това.
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е бре хора,защо сте се разбързали толкова???Утре новата управа може да реши,че щом може да се завърши куест и за един ден да намали времето и тогава кво правим???Ревем,че времето не стига.
     
    georgiev, lion8080, dj_1 и 7 други харесват това.
  13. desi232

    desi232 Посланик

    съгласна съм с теб
     
    metalABV.bg, dj_1, .water. и 2 други харесват това.
  14. aylakz

    aylakz Редовен

    И аз
     
    metalABV.bg, dj_1 и denisko2013 харесват това.
  15. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Аз пък преполових куеста и после се треснах у главата що съм толко тъпо чаве, та взех че разпродадох остатъка от добитъка, профуках милионите и си напълних склада до дупка с де що видях, че ми липсва. :D
    Като (ако) пуснат бейбито ще си селектирам пак.
     
    eva-mina харесва това.
  16. desi232

    desi232 Посланик

    аз не бързам,като пуснат ББ ,тогава ще селектирам
     
    dj_1, AsparagusMintCandy, .water. и още 1 човек харесват това.
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз бързам та поне веднъж да изпреваря някоя женоря тука дето само се хвалят колко са велики и свършват за ден-два куестовете и адски ме побъркват. А и заминавам за празниците няма да има достъп до нета и няма да играя, та да събера каквото мога.
     
    Последна редакция: 21.4.16
    mite63 харесва това.
  18. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    1
    !?!?
     
    mushnuk и лудакрава1 харесват това.
  19. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    БЕЙБИ БУМА ВЕЧЕ Е НА ЛИЦЕ :music::music:Утре от 19ч.Ще чакам него...пробвах вчера ,ама мн постни селекции и не си заслужава ДА ХАБЯ ТОЛКОВА СУП.ХРАНАo_O8)
     
    лудакрава1 харесва това.
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не знам само защо лъжат хората с това невярно представяне на събитията. 3 дена бейби бум, 2 дена пълнолуние. Врели-некипели. Да си го сложат че не е цялата неделя а до обяд или там някъде. Човек ще реши че събитията са пълни 3 или 2 денонощия ако врява на така поднесената информация.
     
    .water. и mite63 харесват това.