Дискусия: Блатната вещица

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 1.3.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Хари в лунното не може. Паякова папрат бях сложила, даде само 24 изскачащи от едно поле.
    Единствен вариант е Страховит патладжан с Ужасяващ букет.
    Благодаря :)
     
    Bamze и -iliana7- харесват това.
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Чедо, прежали малко супер тор за първото растение, за да имаш време за патладжаните. Току-що засях едно поле за последните бройки лилия, а на другото поле са ми 64 бройки с магическа книга със супер тор. След 45 мин. ще имам бройки от 8-часовото за цяло поле и ще съм метнала и 4 броя плевел. 300 фъркати до тук, нататък ще го карам лежерно. По-малко от 1000 супер тор отидоха.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Според мен не са зле изскачащите. Първото растение го разсях, бройки за книгата отделих и я разсявам и нея, за да мога нощес да посея от нея на средни полета. Изскачащи до момента имам 199, имах в началото светещ патладжан на полето и 1 разсадник и 1 обор. Струва ми се, че ще се съберат и останалите,докато отглеждам трите растения, но по-добра представа ще имам около полунощ, когато обера почти пълните две полета с вуду лилия, само 24 малки поленца не са с нея в момента, а с книгата.
    Приятна вечер, фермери!
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Свиди ми се мама, СТ имам около 1000 и се стискам ;) Има много време. Не бързам :p
     
  5. Растенията, поне според моите сметки, са :
    Вуду лилия - 5080
    Блатна магическа книга - 3710
    Светещ блатен плевел - 5580
    Няма проблем с изскачищите. Успех на играещите!
     
    Последна редакция: 2.3.23
    лудакрава1 харесва това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Без необходимото за правенето на първите семена за блатната маг. книга и светещия блат. плевел са толкова.
    ;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. Да, за задачите имам предвид, защото всеки сам решава колко семена ще смели - 6/12 бр. блатна маг. книга и 4/8бр. светещ блатен плевел. :)
     
    Последна редакция: 3.3.23
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И все пак изскачащите са малко. До довечера ще извадя книгата от блатото и ще започна да скубя плевела. Изскачащите най-вероятно ще ги правя с Ужасяващ букет и Страховит патладжан нощем. Може да се наложи и денем. Сутринта от двете полета с патладжан даде около 100
     
    ka-linka харесва това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Малко, малко, но се събират. Още 252 ми трябват, а има 121 часа до края на събитието. На едното поле сея книга, на другото - плевели, че така ми се падна във времето. Ще се съберат.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. bibka7676

    bibka7676 Стажант

    Ужасяващ букет действа ли на растенията от евента?
     
  11. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Не действа
     
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    книгите ги прочетох, плевелите наскубах, сега сея само за изскачащи. Как ще събера 400 карфици не знам. БП да се покаже да му набода събраните 2 и дано се преумножат стократно :pxD

    Ооооо в 7-ма задача се искат 135, а съм дала 89 o_O Още 46 трябват плюс карфиците за 8 и 9 задачи ужас :wuerg::(:oops:
     
    Последна редакция: 3.3.23
  13. buba62

    buba62 Главен болярин

    След час ще съм приключила с първото растение, от второто имам да сея тази нощ на двете полета, а утре по-малко, разсято ми е и третото растение и утре през деня го подкарвам и него. Към момента имам налични 350 вуду топлийки от необходимите 540, значи още само 190 трябва да събирам и не мисля, че няма да се справя.
    Приятна вечер, фермери!
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    По невнимание останах без семена от Блатна магическа книга>:(, сега пак ли трябва правя във мелницата наново семена- или след време ще ми бъдат начислени няколко броя
     
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Мелиш наново и, за съжаление, се набутваш с изскачащи. Начисляват само от първото растение 5 броя.
     
    Bamze и xari_myri харесват това.
  16. buba62

    buba62 Главен болярин

    С изскачащите вече се справих, събраха се. Предполагам, че до утре сутринта ще преборя и растенията и то без супер тор, освен за разсяването.
    Приятен следобед, фермери!
     
    bubolina8, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Още 12 изскачащи. Голям зор голямо нещо, но се получиха нещата. До 22 ч ще съм взела реда и край. Предното поле го възстанових по снимката както си беше с дървета, животни, производства. Основното лунно ми е само за сеене :)
     
    Bamze и ka-linka харесват това.
  18. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Аз,с едно Хари,закичено на дървото на мъдростта,предоволно изскачащи- останаха ми 225,без напъване и дълги ,садих само за събитието и го приключих преди малко,ся си садя за храна спокойно,ще имам 3 дена да посъбера,а мислех,че до последно ще садя ,даже не бях доогледала първото и се поувлякох с бройките,та по-късно започнах второто:)
     
    .TAINNA., Bamze и [[Fermerkaa]] харесват това.
  19. Bamze

    Bamze Болярин

    Избутах куеста току-що. Блатната вещица е доволна от страховитото си убежище - всичко й доставих.
    Сега се отдавам на пълнолунен лежерен режим - яваш, яваш ще садя растения.

    Ако някой се нуждае от вуду топлийки, да ми пише на Bamzeto. Ще му изпратя.

    Успешно финиширане и приятна игра! :)
     
    milena7004, Кобрелия, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  20. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Честит празник Дами !
     
    лудакрава1, Bamze, ka-linka и 4 други харесват това.