Дискусия: Блатната вещица

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 1.3.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Блатната вещица

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Вуду лилия
    5 415​
    Блатна магическа книга
    3 868​
    Светещ блатен плевел
    5 580​
    Вуду топлийки
    730​
     
    eva-mina, Bamze, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Редът ми допада. Има и точки за сезона. Значи играя. Чудя се какво оставих в пълнолунния свят, утре ще разбера xD, дано изскачащите не са проблем, но и да са кът, ще намеря начин да се справя с тях, няма да го мисля отсега.
    Приятен следобед, фермери!

    ПП Смятам след като събера растения за правенето на семената за Блатна магическа книга да ги размножа и нощем да сея от нея, а денем от другите две растения, първо едното и после и второто. Не възнамерявам този път да форсирам отглеждането на китки, освен ако не видя, че не успявам във времето.
     
    Последна редакция: 1.3.23
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и аз така. Първо правя вуду лилия. Не разбрах обаче какво означава Блатна магическа книга (6 бр.) и Светещ блатен плевел (4 бр.) ? Какви са тези бройки в скобите? Да разбирам ли, че еднократно мелене на 335 Вуду лилия и 114 Вуду топлийки, ще дава 6 бр. Блатна магическа книга, а не една?
     
    Bamze харесва това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Майка, като смелиш 335 Вуду лилия и 114 Вуду топлийки получаваш 6 броя семена за магическа книга и почваш да си ги разсяваш веднага. Същото е и с плевела - мелиш, получаваш 4 семки и ги разсяваш.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]], Bamze и 3 други харесват това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Точно както го е обяснила ka-linka, т.е. 1 мелене на съответните съставки за Блатна... дава 6 семки за нея, а 1 мелене на съставките за Светещ... - 4 семки за него.
    Приятна игра!
     
    ka-linka, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  7. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Благодаря за информацията!

    Привет! Ти съм аз

    Успех!

    Успех!
     
    Последно редактирано от модератора: 1.3.23
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  8. Bamze

    Bamze Болярин

    Струва ми се, че ще трябва да внимавам от кое растение по колко броя китки отглеждам - да не насея повече от необходимото от една китка, пък да ми отиде времето за отглеждане на друго растение, което ми трябва. Май ще отглеждам до получаване на необходимата бройка и после ще предавам.
    Дано кранчето за изскачащите да е отпуснато, да тече ларж ... :p

    Късмет- на уважаващите го, успех - на желаещите го и забавление за всички!:):):)
     
    Кобрелия, mimi123123456 и .TAINNA. харесват това.
  9. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    По-скоро ще се възползвам от отвореното пълнолунно поле да направя някакъв прогрес с пълнолунните неща. Успех на всички, които ще играят!
     
    Последна редакция: 1.3.23
    Bamze, [[Fermerkaa]] и .didi2002. харесват това.
  10. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Честита Баба Марта и успех на всички !
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, esz102 и 3 други харесват това.
  11. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Ще действат ли бонусите ужасяващ букет и бустер за прибиране на пълнолунната реколта
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, на обикновените пълнолунни растения - да. На растенията на събитието - не.
    Приятна вечер!
     
    -iliana7- харесва това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    пакета действа ли на растението на събитието на пълнолунното ?
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, ако имаш предвид Подаръчния пакет на Джак - да, действа. Ако за нещо друго е питането, уточни, моля. Хубав ден!
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  15. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Много благодаря mushnu4ka
     
    Bamze и mushnu4ka харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За подаръчен пакет питам.
    Благодаря, усмихнат ден!
     
    Bamze и mushnu4ka харесват това.
  17. bibka7676

    bibka7676 Стажант

    При мен почти не е отворена гората от гъби, имам много малко полета. Няма шанс, но ще се опитам да стигна до някъде
     
    Bamze харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    По-добре опитай да играеш за отваряне на Гората от гъби. Тя ти е по-важна, според мен.

    Топлийките са много малко. От двете полета имам само 91. Имаме ли някаква помощ с нещо за изскачащи в лунните полета? Не се сещам за нищо и ще закъсам.
     
    Bamze и bibka7676 харесват това.
  19. bibka7676

    bibka7676 Стажант

    Май така е по-разумно, благодаря за съвета.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. Bamze

    Bamze Болярин

    Ако броят на изскачащите зависи от времето на растеж на растенията - страховит патладжан расте за 12 часа - най-дългото растение.
    Ужасяващият букет ще му намали времето с 20%.
    Ако броят на изскачащите зависи от точките опит - паякова папрат дава 220 ТО и е за 5:30 часа.
    За друго не се сещам.
    Не знам дали може да бъдат разхождани Харита на пълнолунните полета ... Аз си имам едно Хари Кравайче и съм го обесила на Дървото на мъдростта.
     
    kikiniki-n и .TAINNA. харесват това.