Дискусия: Билките на фараона

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 29.9.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ТИН

    ТИН Обитател

    Това , което казваш не е вярно ! Пробвах !
     
    tanyamery харесва това.
  2. sco

    sco Знаменитост

    Има ли цъкалка или редче, което да ускорява растежа на растението на събитието ???
     
    DILQNADELI харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Пробвах, вярно е :)

    Прочети назад в темата. Редовете са описани :)
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не.
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  5. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    Последна редакция: 4.10.20
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз взех редичката:). Изиграх до тук 39 от ляво и 57 от дясно. За сега съм доволна:). Само с две Харита съм. Садих на малки поленца и от едно засаждане ги изкарах всичките растения за редичката, че и малко отгоре.:)
    На Бахама от всяко поле сутрин ми изскачаха по около 60 броя, като в едното поле са дървета и няколко обора, на друго- малки поленца, дървета и обори, а на третото- малки поленца и дървета. Бавно, но се посъбраха. Сега вече ще събирам семенца за останалите неща, но докъдето стигна. За мен беше важно за взема редичката и успях:):):)
     
    .TAINNA., ZORBA13 и ka-linka харесват това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    И аз вече приключих. Малко над 3 часа ми трябваха да изиграя 64 игри и да отгледам растенията със 1025 супер тор на малки полета. Малко растения още зреят, но за тях супер тор няма да ползвам. Не ми се наложи да обменям семена, отворих наведнъж всички торбички и съотношението беше такова, че от всички имах достатъчно.
     
    tanyamery, .TAINNA. и ZORBA13 харесват това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Пробвай пак, може от вторият път да ти се получи :p[​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. petaar1

    petaar1 Младши експерт

    много:(:( завършиха, пуснете на пазара да се добиваме xDxDxD
     
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Вляво ми остават още 6 игри, но вдясно приключих, така че оттук натам каквото излезе е все за продажба.Много благодаря на всички, които припомниха каква е стратегията за този евент,много ми промогна. Успех на продължаващите да играят. ПП: Петре, хайде на пазара......
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Сподели как го направи,моля!:) От ляво виждам само една изиграна, а имаш толкова растения. Колко сателитки имаш?
     
  12. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    в няколко ферми играх игрите ,сях само на големи полета с мими и супер тор ,4атни и бонуси каквито имах из фермите ,в4ера ги сях на 2 пъти и тази сутрин си ги прехвърлих и бях готова :) само да кажа ,4е фермите ми бяха само с дървета
     
    Последна редакция: 4.10.20
    gigi_421 харесва това.
  13. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Колко часови дървете слагате и ползвате ли мими тор? Нещо не ми изкачат 100 %
     
    bubolina8 харесва това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Приключих без да си давам зор сех на малки полета уцелих плевни докарах ги до 25 бройки от поленце.Докато сеех за изкачащи завърших няколко куеста в читалището забогатях с 150лг ,здобих се ,със сандък пиколо няколко.:):)
    още 50 лг от задачата.Още два куеста са към края и от там ще взема 40 лг и 50 лг още;):)
    Богат съм;):)xD
     
    Последна редакция: 4.10.20
    .TAINNA., milena7004, -sheherezada67- и 3 други харесват това.
  15. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Какъв е тоя сандък пиколо и какво има в него?
     
    Последна редакция: 4.10.20
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Може да ти се падне гъба ,клопка и дърво което дава лг.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .TAINNA. харесва това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Горкият Зигфрид с тази голяма лупа май търси растения на пазара - ама не, вероятността да спечелиш от лотарията е по-голяма, отколкото да си закупиш нужното! Хем и аз сколасах по-рано, растения вече не ми трябват и ги пускам на пазара, но изчезват магически и безследно, а Зигфрид си търси ли търси...
     
    .TAINNA., gigi_421 и ka-linka харесват това.
  19. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    :):):) Аз се опитвам да хвана нещо, но за сега опитите ми са неуспешни. Много са растенията за събитието, много са играчите, дето искат да напредват( както и аз:)). Ноооооо, явно ще се разчита на собствени сили и докъдето се стигне:). Важното е да сме живи и здрави:).
     
    tanyamery харесва това.
  20. pet1r

    pet1r Стажант

    Здравейте, нещо не ми дава замяна на семена

    26739578