Дискусия: Билките на фараона

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 29.9.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    На Баха с пръстените ще е голям проблем. След работа ще пробвам това с маймуните. Усмихнат ден желая на всички!
     
    bubolina8 харесва това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    за маймуни не знам но с дървета е супер 100 на 100 дава искачащо и то само с 20 харита имам 30 игри смятам да започвам след обяд да го играя няма да чакам

    с колко семенца започна това ме спира мен
     
    Последно редактирано от модератора: 1.10.20
    sm0uk3r71 и .TAINNA. харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Имай предвид, че според врели и кипели във фермерството, на изскачащите освен Харита влияят и други фактори, като нивото на фермата например. Не се доверявай сляпо на всичко написано, тествай как е при теб на едно поле с дървета, растения и обори и си реши.

    П.П. С къси растения и много Харита не се получи, така че ще си ползвам класическото моментно за изскачащите във фермата.
     
    Последна редакция: 1.10.20
    tanyamery, лудакрава1, bubolina8 и 2 други харесват това.
  4. mell

    mell Редовен

    А откъде толкова Харита???
     
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    По време на ПиТ ги събирам.
     
  6. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Както казах - посъбрах малко семенца по сателитките, расадих ги и като си ги прехвърлих събрах по 600бр от вид...довечера слагам 8-часовото да зрее и утре изигравам 40 мини игри в лявата лента, активирам всички бонуси, кося го, правя по 1 реколта от другите и приключвам с играта....стратегията ми проработи и съм доволна!
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    Аз нещо не ти схващам стратегията :oops:. Това, което си си прехвърлила от сателитките, не можеш да сееш, а само да предаваш в дясната половина.... Или аз не съм те разбрала правилно....

    пп. Аз приключих. Изиграх към 68 мини-игри. От дърветата съм много доволна - падаха прилично количество изскачащи от тях, почти на сто процента, дори и от 12-часовите. Ама вчера ги подкарах, преди това бях на китки и маймунки, слончета....
     
    Последна редакция: 2.10.20
    kakata13, fermer4etoo1970 и .TAINNA. харесват това.
  8. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    аааааааааааааааааа, мога само да предавам :cry: ...еми значи продължавам с прехвърлянето:oops:, но определено утре играя каквото съм събрала...ако събера още толкова от сателитките все пак ще го приключа утре :music:
    staneli, как ме отстреля в полет....:(
     
    [[Fermerkaa]], kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    Съжалявам...
    Но все пак доста си си събрала, пак е помощ за предаването в дясната част.
     
    Самардапа и .TAINNA. харесват това.
  10. petaar1

    petaar1 Младши експерт

    много закъсах с пръстените нямам идея какво да правя,за сега съм на дълги растения
     
  11. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Нееее, напротив, радвам се, че ме накара да погледна, че не могат да се садят, защото след 2 часа рязко щеше да ми се промени математиката :):p
     
    staneli, .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  12. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Това винаги е бил проблема в този евент.Разгледай цялата дискусия и може да намериш решение
     
    staneli и .TAINNA. харесват това.
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Приключих, взех всичко.
     
    staneli, tanyamery, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Повлече крак, благодаря, и аз подир теб ;)
     
    staneli и ka-linka харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    46 отляво на 68 отдясно, играх го на малки полета, че не ми се стоеше на компа цял ден да цъкам на големи, ще го завърша до довечера без зор. На 33 бр. от голямо поле съм го докарала.
    Щях да развъртя бизнес на пазара, но времето с хората около мен е по-важно.
    Успех на всички!
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    В моята го приключих вчера както казах от дървета дава 100 на 100 искачащи днес завърших и на една сателитка доволна съм
     
    bubolina8, sm0uk3r71, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  17. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    и аз приключих
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Прочете ли какво са писали хората, дървета, дървета и пак дървета даже и 12 часови.Аз дори не съм започнала още, имам за 40 игри, но ми се струва че с още повече игри наведнъж бонусите ще се оползотворявт по-пълноценно.
     
    Последна редакция: 3.10.20
    .TAINNA., staneli и mimi123123456 харесват това.
  19. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    добро утро.снощи приключих.60 игри наведнъж.малки полета.вода тор супер тор тор на Мими и плюс 1 от колелото.даже ми артисаха и си викам сега ще ударя джакпота.да ама не.цените на пазара са ниски.явно всеки се стиска.ще се стискам и аз.имах проблем със изкачащите във фермата понеже играх на две полета но се получи с дългорастящите а на бахама никакъв проблем с обикновени дървета.успех на всички и хубав ден.
     
    tanyamery, milena7004, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  20. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    И аз да питам....по-добре е да се садят на големи полета или на малки?