Дискусия "Бебешко родео"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 21.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Бъг Бъг но изгоряхме с бонуса,не можахме ,да си пуснем да се мели супер храната:cry::cry:
     
    черешка и seatreasure харесват това.
  2. desi232

    desi232 Посланик

    не е бъг,при мен работи бонуса
     
    Мариана07 и черешка харесват това.
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    виж отговорите при техническите проблеми , не е бъг
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    много играчи, които са активирали бонус кода с мелницата им свършва бонуса, което обърква всеки, пуснал продукт за мелене над допустимото време с бонус. Надвишиш ли с бройките времето от бонуса започват да се трупат реалните минути на мелене.
     
  5. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    [​IMG]

    На лице е поредния бъг :( При активен ред, руни и четири парфюма времето за селекция би трябвало да е 5 минути, а както се вижда на снимката е повече от двойно. Какво става напоследък бонусите точно когато ми потрябват ги няма никакви???...кеш рефреш не помага.
     
    -helixme4o- и Valkaaa76 харесват това.
  6. Привет, 5 минути е със розово желе и изброеното от теб. Иначе е 14 минути.
     
  7. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Мдам, желето ми е изтекло. Ще си хапна ново,благодаря.
     
  8. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Фермата ти е много красива! Приятно хапване на желето1
     
  9. mianst

    mianst Стажант

    Това беше най_бързо направения куест
     
    черешка харесва това.
  10. черешка

    черешка Старши болярин

    И аз завърших куеста. :)
     
    milkoga1, kokoto1 и vanko22 харесват това.
  11. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ох, ще се върна на въпроса с мелницата и бонуса 50 %. Нещо не схващам логиката на обясненията. Имам 48 часа бонус. Близо 7 часа ще се мелят пюрета - остават 41 часа. Давам на третия слот супер храна - първите 4 бр. ми ги изчислява по 4:30 часа /общо 18 часа/, петата вече е за 6:06 часа; шестата, седмата и осмата за 9:00 часа. Може би съм повече руса от колкото трябва, но не разбирам защо.
     
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Защото когато зададеш 8 бр. супер храна, действието на бонуса се смята на всичките 8 бр., а не първо на 4 и след това на останалите 4 бр.
    Ако искаш да ползваш действието на бонуса, задай първо 4 бр. (4*10 ч са 40 ч), които са в общо в рамките на бонуса. След тях отделно задай и останалите и те ще се отчетат с бонус.
    Зададени заедно се смятат 8 бр.* 10 ч. = 80 ч което е доста след времето на бонуса, за това и не се намаля на половина.
     
  13. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Мерсаж! Схванах. :)Благодаря за съвета!
     
  14. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.
     
  15. anych

    anych Младши експерт

    Първия ми изцяло завършен куст :) За това трябва да се използва календара. Като видях, че ще има такъв куст започнах предварително да си правя супер храна, а и много добре ми дойде бонуса на мелницата. Благодаря на всички за полезните съвети в тази тема :)
     
    -helixme4o- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  16. desi232

    desi232 Посланик

    много е лесен :)

    приключен:p
     
    Последно редактирано от модератора: 25.4.15
    -helixme4o- и черешка харесват това.
  17. mimenceto1978

    mimenceto1978 Подрастващ автор

    Има проблем с поставянето на животни в развъдниците. Постоянно се скрива листа с животни и не могат да се поставят и парфюмите!
     
  18. mimenceto1978

    mimenceto1978 Подрастващ автор

    Браво!
     
    desi232 харесва това.
  19. desi232

    desi232 Посланик

    това беше най лесния куест за селекция
     
  20. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Това с поставянето на животните се дължи на някакъв проблем с флаша на Хром. Смени браузъра (поне докато открият начин да коригират проблема) и мисля няма да имаш такъв.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.