Дискусия: Бебешки плач

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 3.2.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    В инвентара с дърветата малко по-назад. И аз моите не можах да ги видя от първия път, но ги намерих.
     
  2. nelsan32

    nelsan32 Стажант

    Благодаря много
     
    Последно редактирано от модератора: 4.2.15
  3. ivan4ik

    ivan4ik Стажант

    тази задачка-закачка/ евент според БИП/ за деца ли е или за хора 4-ти курс във висше учебно заведение
     
  4. didinko1

    didinko1 Стажант

    при също ги няма,проверих в ивентара

    проверих в менюто,при мен ги няма
     
    Последно редактирано от модератора: 5.2.15
  5. nushu

    nushu Стажант

    Здравейте!На 49 ниво съм небесната градина ми е отключена,но не е активна(не е минат куеста "Чудото на семенцето").Ако играя "Бебешки плач" и взема реда в небесната,ще ми го отчете ли когато активирам небесната градина.Благодаря
     
  6. Styx

    Styx Guest


    да, ще ти го отчете.
     
  7. sofia0504

    sofia0504 Прохождащ

    обрах си каучовите дървета и после изчезнаха няма ги на полето и в склада моля проверете.благодаря.
    sofia0504ID: 35404296
     
  8. Styx

    Styx Guest

    каучука получен от каучуковите дървета ти е необходим за производството на биберони в мелницата. провели ли там ?
     
  9. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    четете внимателно условията на задачите, за да нямате проблеми после...
    каучуковите дървета са при овошките, след обиране изчезват, с произведения каучук се правят биберони в мелницата на фермата...
     
    Последно редактирано от модератора: 5.2.15
  10. stafi

    stafi Подрастващ автор

    ЗАЩО изчезна таблицата с необходимите продукти за задачите?????? Така беше и предния път!!!! Така ли ще е вече??? Защо не остават таблиците до края на събитието????
     
  11. Привет, случва се срив на сървъра, в който е съхранена таблицата, затова изчезва. В такива случаи екипът прави всичко възможно по-друг начин да предостави същата информация.
     
  12. vale47

    vale47 Стажант

    Защо не мога да поставя предмети на два от облаците в небесната градина от куста Бебешки плач?:mad::mad:
    ID4801210
     
  13. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Нямаш предмети с този размер (1*2) в инвентара.
     
  14. vale47

    vale47 Стажант

    Благодаря !!!:)
     
  15. маууу

    маууу Стажант

    изиграх куестът но редът не е активен в градината,и при рестарт никакъв не го откривам,моля за проверка ID: 18935807

    Всичко е наред появи се :)
     
    Последно редактирано от модератора: 9.2.15
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.