Дискусия: Алиса, кралицата на склоновете

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Алиса, кралицата на склоновете

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За всички задачи (ако сметалото не се е повредило) ще са необходими 133 бр. ръкавици, 133 бр. очила, 133 щеки и ще трябва да се съберат от диспенсърите 400 билета.
    За склон 1 и склон 2 - по 127 бр. ръкавици и щеки и 120 бр. очила.
     
    tanyamery, milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  3. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    Доколкото разбрах, склон 3 не е задължителен, нали така? за редчето и предметите- склон 1 и 2
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Този Предмет с бонус, когато се активират повече от 1бр натрупва % или време?
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Точно така. (Обаче за 3-тия склон трябват съвсем малко селекции още.)

    Време.
    Лично мнение - вече трети ред ще го дава, и то за скорошни редове става въпрос, не някакви дърти. Какво ще го правим? Бих предпочела нещо друго вместо него.
     
    Последна редакция: 13.12.22
    tanyamery, milena7004, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  6. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Чудя се дали да играя. И на мен този ред ми е излишен. Дано протестират много хора и да променят параметрите.
    Ще изчакам евентуално намаление, че не ми се дава толкова супер храна.
     
    bubolina8, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Освен бонуса за повече точки друго не си заслужава.
    Толкова много бонуси имам на склад че вече не знам какво да ги правя.
    Поне да пуснат опция ,да се изяждат по няколко бройки наведнъж,да се натрупват процентите.
    Толкова много ресурс искат за този ред,вземете да го оправите малко.
     
    bubolina8, beti06, tanyamery и 2 други харесват това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Точно това е.Ако се натрупваха % ОК, обаче така....Поне да бяха дали другият с 200% за разнообразиеxD Но БП е олизетворение на чичо СкруджxD
    Ми яж ги xD, за къде ги събираш?
     
    .water. и .TAINNA. харесват това.
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Имам да селектирам още анаконди, пчели, от бозайниците голям избор, супер храна и жовотни се намират. Харесва ми, че редът ще дава Изобилие от очарователни животни, за предмета с бонус S се присъединявам към тези, за които е излишен, бих предпочела друго сандъче или друг бонус за точки, например за +100% ТО/ТрТО.
    Приятен следобед, фермери!
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    За по-търпеливите някаква далаверка на хоризонта задава ли се, например за неделя? Не, че нямам храна, ама ако има нещо на аванта....:p:D

    Опсаааааааааа, то няма да има време да се обират диспенсърите, така че и да има ден на намаленията, ще е безполезен. Зареждам клатушкарника.
     
    Последна редакция: 13.12.22
    .TAINNA., лудакрава1 и tanyamery харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не ги събирам,всеки ден ям по един от всеки вид,като изядеш и пинке един бонус го използвам два дена.От бонусите който са по 200 процента те са два вида,от единия имам 480 броя от другия 303 броя умножено по 2 направи сметка колко години имам да ям.И още се печелят къде от редове къде от куестове и задачи,нямат изяване.
     
    kremaya, eva-mina, bubolina8 и 2 други харесват това.
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ми не яж пинки, ще спестиш пари xDxDxD
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    mushnu4ka и .TAINNA. харесват това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Доколкото разбрах май не си струва да се играе.Четох четох ко четох дърти обори и дървета ма тия БП съвсем вече го удариха през просото какви сини сойки и за какво ни е дърво на желанията като после БП не ги изпълнява тия желания.Храна има животни има ама не за глупости.Ще го играя въздържала се.
     
    elei52 и dedoto харесват това.
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    dedoto харесва това.
  17. naturalna89

    naturalna89 Подрастващ автор

    А точки от евента няма да има нали? От дни играя без никакви точки да се начисляват? Защо въобще е всичко това? Ще се начисляват предмети с бонуси, които ядеш и нищо.... Милиардите точки от последните дни къде са? Само при мен ли е така?
     
    tanyamery и -mairon харесват това.
  18. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Здравейте, искам да попитам има ли някой отворил диспенсърите на първия склон и ако да, то колко билета за ски получихте? Аз отворих и трите и взех само 2x14 билета, третия не ми даде нищо. Аз ли греша нещо или има проблем с играта ?
     
    milena7004 харесва това.
  19. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    И при мен се получи така.
    ИД 22252843
     
    Последна редакция: 14.12.22
    milena7004 харесва това.
  20. koteto9

    koteto9 Старейшина

    и от каде се влиза при мен няма от каде