Дискусия: Акулски разкази

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 21.7.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    В момента, в който спечелиш Свирка, можеш да я предадеш в събитието Аквамания:

    [​IMG]
    1 - начало (предаване на 1 бр. мечка), 2-5 - изпълнение на задачи със Свирка

    Естествено, спечелените Свирки можеш да предадеш и по-късно (докато тече събитието Аквамания), но тогава няма да си отключил мехурите, даващи на всеки 23 ч. Изобилие от примамки S, т.е. ще събереш по-малко от тях.

    По подобен начин ще бъде и при останалите 3 бъдещи събития, свързани с Аквамания - 4 премета за отключване на съответстваща на събитието групичка от 4 мехура.
     
    -niksan-, choko_59, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  2. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Не спирай да питаш, когато имаш въпроси. Щом четеш внимателно, си видял, че всеки от нас пита.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    приключих.взех реда.дървета обаче ще си бера.все ще взема още нещо.
     
    tanyamery, gigi_421, ..koni.. и 3 други харесват това.
  4. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Такива събития харесвам- да си свършиш работата и да ти остава време.:);)
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  5. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Всичко е хубаво, но не мога да видя редчето в небесната градина, което спечелих от кулата. Някой може ли да ми помогне?:(o_O

    Ама и аз съм една смотана, спя и не виждам:sleepy::sleepy:;):)
     
    Последно редактирано от модератора: 26.7.20
    .TAINNA. харесва това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    От началото на евента 265 монети със звезда , който е планирал магазина за това събитие е голям оптимист с розови очила !
     
    bubolina8, gigi_421, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  7. biberon4o25

    biberon4o25 Активен автор

    [​IMG]
    3 перли

    [​IMG]
    632 монети
     
    Последно редактирано от модератора: 26.7.20
    gigi_421, pepa551 и .TAINNA. харесват това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ако не тайна от какви дървета постигна този резултат???
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. biberon4o25

    biberon4o25 Активен автор


    [​IMG]
     
    Последно редактирано от модератора: 26.7.20
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    снимките не се виждат

    Аз съм с 20 часови дървета, не ползвам тор и Харита за тях и съм събрала 350бр монети...сега може да ръсна 1-2 реколти тор, за да събера още 150 монетки...а и Харитата може да включа
    Решила съм да взема по 1 път от двата вида новите дървета...за повече няма да имам възможност
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    харесвам, ама не виждам какво харесах o_O думичките или ... картинките мога само да гадая какво са xD братчед земи нарисувай нещо да видим какво си измайсторил а? пусни ни по една картичка, линк, нещо такова ;)
     
  12. buba62

    buba62 Главен болярин

    Стотина фермерски монети бера от 20 часови дървета с дървесна тор и 15 Хари. Извадих и вълшебните дървета, 4 са, ама все помощ. Към момента имам събрани 737. Ще ми се да по три пъти да взема тайнствените дървета, но изглежда няма да успея.
     
    mimi123123456, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ти ми скри шапката лелееее ... аз от ххл вадя 55-60 с 12 хари ... Сутринта ще пробвам твоя начин.
    Ще трябва да напъна куеста за секвоята за дървесна тор. Мислех да прескоча, но ще ми трябва :)
    п.п. имам събрани по 500 и нещо монети в двете ферми
     
  14. buba62

    buba62 Главен болярин

    Имах почти 8 хиляди дървесна тор натрупала се през годините, даже от известно време съм прибрала секвоите за нея, да има място за друго. Сега дойде времето да е полезна за нещо. И пак достатъчно ще остане.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и аз я мислех безполезна. Ползвах, когато искам да намаля времената на дърветата доста често. Сега понамаля и се стиснах. Извадих ххл зах.клен, маслина и бадем по равно да видим сутринта какво ще дадат и, ако не е добре, вадя обикновени дървета
     
    ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА и лудакрава1 харесват това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    бонус-код до довечера HPPYSNDY - един пролетен венец. Не му е тук мястото да го публикувам, но нямам време да търся подходящата тема
     
    dedoto, kakata13, gigi_421 и още 1 човек харесват това.
  17. baiete

    baiete Болярин

    До момента само 393 надявамсе поне 500 да събера до кеая на събитието за 2 обора да не съм валат .
     
    kakata13, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  18. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И аз да питам,приключих със събитието,ще ни трябват ли за следващите цветята и макарона?Да продължавам ли да садя?
     
    Последна редакция: 28.7.20
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Останалите след събитието растения ще се обменят срещу точки и мп.
     
    .TAINNA. и bubolina8 харесват това.
  20. staneli

    staneli Старши болярин

    Това е, тук приключих с 1654 монетки. От магазина взех всички стръкчета "Драже", веднъж "Капри" и едно изобилие от тор, останаха 4 монетки.
     
    .TAINNA. харесва това.