Дискусия: Аквамания

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 21.7.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    наложи се пак Пенчо да чете: Излиза, че възможните награди от Мерлин са купища, а между тях е и перлата. Май ще се напъваме за куп Мерлин :( А дано, ама ... :wuerg::cry: БП да отпусне повече гювеч с Мерлин, че небесата заминаха >:(
    Гледайте Мерлин в очите да дава перли, че тиганите са приготвени! xD
    Аз още се въздържам от риболова. Да дойде и другия евент и ще умувам ;)

    Възможна наградаРибка
    Мерлин
    1:(
     
    Последна редакция: 26.7.20
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  2. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Някой ако е пробвал, да сподели :), дали от тайнствените стръкчета изскачат монети със звезди :p
     
    ПЕПЕЛЯШКА, лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Въпрос извън темата след като има ден на намаленията бейби-бум няма ли да има?
     
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Падна ми се първата перла от риба папагал. Освен нея супер храна и тайнстено дърво кесило ми се паднаха.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и DILQNADELI харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Точно този път не съм пробвала, но в други събития с изскачащи от дървета съм пробвала и се е получавало.
    (Също и с изскачащи от обори се е получавало и от загадъчни обори.)
    Няма обявен. (Ако имаше, щеще да има и официално съобщение за него.)

    П.П. Днешният риболов ми донесе 5 златни банана :cry::wuerg: и дървесна тор.
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Боса по асфалта подскачам, риби с перли търся и плача :wuerg::cry:
     
    -helixme4o-, ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    От 134 тайнствени стръкчета - 55 монетки, но с 22 харита. Доволно, като се има предвид, че станаха за под 4 часа. Пък и се пръкнаха мирика и хикори, а тези дървета ги нямах. :)

    пп. Перлата все още е мираж....
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и pepa551 харесват това.
  8. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Нямам харита, но стръкчета много . Ще пробвам, пък каквото се получи :) От първите си имам монгонго ,което го нямах :D
    Марлин ми даде един голяяям сандък >:(
    пп. За сега ми трябва медуза и то 3 , да си отворя мехурчета. Дори и 6 перли да имам ( е нямам ги - за сега ;)), не мога да си взема редчето без другите.
    При риболова се искало търпение xD
     
    Последна редакция: 26.7.20
    staneli, .water., .TAINNA. и 2 други харесват това.
  9. -lina67-

    -lina67- Стажант

    много благодаря
     
    Последно редактирано от модератора: 26.7.20
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Медузите сладки ще са награда в предстоящо събитие (Магията на океана). И 2 задачи с тях (т.е. 2 сладки медузи) ще отключат второто редче ("Аквамания" 2).
    А за отключването на първото редче ("Аквамания" 1) ще са необходими 2 компаса (от предстоящото събитие Спектакъл с водни ски).
    Моля, за нищо. Приятен следобед!
     
    Последна редакция: 26.7.20
    kakata13, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  11. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Благодаря ти:), сега всичко ми се проясни xD. Аз сложих каруцата пред коня xDxD
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, пак заповядай.
    :)
     
    nik76112, .TAINNA. и pepa551 харесват това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    3 перли и 967монети до сега
     
    лудакрава1, bubolina8, milena7004 и 6 други харесват това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    1155 монети до сега, обаче с риболова нещата не вървят - нито една перла, само рибарски примамки се падат. Веднъж успях да ловна Марлин, той пък пусна сандък с инструменти, Октопода и той пусна инструменти:cry:, всички други рибета са в режим на изчакване за пълнене на лентата :cry:.
    От тук редички вероятно няма да видя. Мразя го случайния принцип на БП, когато нищо не зависи от теб :mad:.
     
    лудакрава1, dedoto, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  15. niko578

    niko578 Подрастващ автор

    o_O Как 1155 монети? Какви дървета засаждате? Или имате много харита? Аз едва събрах 300 xD
     
  16. .water.

    .water. Адмирал

    По нагоре Мунци е показал със снимка доколкото видях бяха 20 часови дървета и 7_8 Харита с дървесна тор и сувенира от сезона мисля ,че успява да го докара две бранета сутрин и вечер.
     
    niko578 харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И без сувенира от сезона с дървесна тор и активирана руна Дървесно благоденствие 20-те часа стават 11:42 ч.
    :)
     
    niko578 харесва това.
  18. niko578

    niko578 Подрастващ автор

    Амии малко са ми тъмна индия някои неща, какъв е този сувенир от сезона? И на дървото намирам единствено руна за загадъчни стръкчета, но не мисля, че на обикновени дървета действа :oops:
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Сувенирът от сезона в случая е предмет, спечелен от това събитие:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Плажен-сезон-сезон-7.19949/

    А руната се намира ето тук:
    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. 0246

    0246 Обитател

    Аз редовно забравям да си обера примамките. С този срок от 23 часа направо забравям за цялото събитие :( Та не ми се нрави особено. И един несързан въпрос, за който не намерих подходяща тема - когато се предадат повече стоки в рециклатора, но не се използват поради липса на батерии - връщат ли се в плевнята след края на събитието? В ЧЗВ към събитието не пише какво става с излишната предадена стока