Дискусия: Аквамания

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 21.7.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И при мен така се получи. От първото хвърляне ми се падна 1 премиум примамка. И от нея мисле беше награда 1 перла. От там нататък само от най-простите примамки и с тях само риба балон и папагал. Дълъг риболов ще бъде! xD
     
    Последна редакция: 25.7.20
  3. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    днес риболова е отвратителен :(дет да фърлиш само цаца и каракуда:mad:
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз още не хвърлям, бройте ме въздържал се ;) Събирам всичко на куп и тогава ще залагам въдиците. Дано излъжа оня с шапката вързана под брадичката. Че като се ядосам, може да му стегна дебелия врат xD
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и 3 други харесват това.
  5. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    xDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Едничка перла тази сутрин от октоподите.Това събитие ми хареса определено бавно спокойно без екстри еднакво за всички.Може да се използват полетата да се сложи нещичко в плевнята.Остава още 300 бр. надуваемо цвете и ако не греша завършвам днес.Време има още доста така,че и да пропусна пак едно обиране няма да е фатално.А за риболова няма какво да се коментира вече знаем ,че хубавите събития се орязват тотално.
     
    kakata13, [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    аз не го играя но имам една такава перла не знам от къде е и закакво се използва та се надявам да ме просветлиш ти
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз си мисля, че като се запълни лентичката на определен вид риби, ще получаваме перли, ако съм права, доста раци и скумрии ще се наложи да уловя:mad:>:(:cry:, с това са зарибили моето язовирче.
     
    dedoto, .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Имам следния въпрос.Монетите звезда или както там се наричат, остават ли за следващият куест или което съм събрла трябва да похарча до вторник?
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ето за какво ще можете да похарчите събраните монети със звезда:
    ПредметБройЦена
    [​IMG]
    Може да се закупи
    Растения за събитието
    Плажен макарон12040 пъти
    Надуваемо цвете13020 пъти
    Награди
    Изобилие от тор II11505 пъти
    Загадъчен Бахама-обор „Сполии“12505 пъти
    Загадъчен Бахама-обор „Купол“12505 пъти
    Тайнствено дърво „Драже“22505 пъти
    Тайнствено Бахама-дърво „Капри“22505 пъти
    Останалите след края на събитието монети със звезди ще бъдат обменени за:
    2 ТО + 3 МП + 1 ТрТО
    клик
    Как да отворим нова тема? - клик
    Как да пишем на Съпорт? - клик
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От едно единствено място може да се падне - от риболов. А какъв е източникът на примамки - не мога да гадая (или си предала 1 мечка и си отключила поленцето за бране на 1 Изобилие от примамки S, или си купила кошничка, няма откъде другаде да се сдобиеш с примамки, щом не играеш другото).
    А иначе срещу редките перли ще се вземат редчетата с облачета в това събитие (ако са отключени).
    Ако беше така - хванах 3 риба-балон, ама не ми даде перла, а нещо друго. Т.е. не си права.
    Трябва да ги похарчиш, само за събитието Акулски разкази са, както и магазина е част от Акулски разкази, а не е част от Аквамания.
    Предвид случайния принцип за падане на примамки и след това на награди от риболова - не се съгласавям, че е еднакво за всички. Според мен еднакво за всички е единствено сеенето в Акулски разкази.

    П.П. Днешният ми риболов може да се брои за успешен - 3 сандъчета отворих и даде 2 премиум и 1 луксозна примамки и с тях улових 20 СХ, 2 парти и някакъв загадъчен, т.е. днес биваше. Перлите все още са мираж.
     
    Последна редакция: 25.7.20
    bubolina8, kakata13, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Имах напредвид разбира се събитието Акулски разкази риболова не ме вълнува случайните принципи ги знаем на БП голямо дърво до дупка.А и тези точки които дава реда след цял месец умряла работа предпочитам да ми даде сандъчето някоя бройка ресурс отколкото перли.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  13. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    12 перли за 1 месец все ще се паднат, а и като започнат да се събират по повече примамки шанса ще се увеличи

    Искаме редчетата още на 1вото събитие, ама БП нали трябва и те да излезнат в отпуск....така, че събития за по месец! Дерзайте.

    Аз прочетох акулските разкази и временно съм само на риболов :p
     
    Последна редакция: 25.7.20
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Съжалявам за перличките, пак ще е на случаен принцип:mad:.

    Дано си права.

    ПП: перли няма, но поне приключих със свиркитеxD
     
    Последна редакция: 25.7.20
    [[Fermerkaa]], dedoto, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  15. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря, ще си харча значи монетите и още едно питане.Ако не се паднат въпросните ПерлиТези редчета няма ли друг вариант да се вземат????:(
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами няма друг вариант, "струват" 6 перли всяко.
    И моля, за нищо.
    :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ееее БП разби детските ми мечти :( Да вземе да пусне резервен вариант или да пусне кранчето на въдиците, че онзи там ще яде бой по тиквата >:( А аз ще си пея ... там край реката, плача горката :music:xD
     
    лудакрава1, shiky, ka-linka и 2 други харесват това.
  18. -lina67-

    -lina67- Стажант

    да попитам, че нещо не разбрах, тези свирки от къде се падат едната от запълването на басейна ами другите.........
     
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Най-накрая, с обикновена примамка, хванах Мерилин МонроxD,марлин, но перла все още не съм видяла:mad:.
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И 4-те необходими свирки са от построяването на кулата за скокове в събитието Акулски разкази са, т.е. предаване на плажни макарони и след това на надуеваемо цвете.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.