Дискисуя: Забавления и игри за рожден ден (ЧРД, FARMERAMA!)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 24.1.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    евентът е спрян. Виж известията
     
    FrozenKiss харесва това.
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Да деактивират събитие по средата му си е истинско постижение! Определено ще се помни този рожден ден xD
     
    shiky, FrozenKiss, bim177 и 6 други харесват това.
  3. arono_ele

    arono_ele Подрастващ автор

    Привет, а току що обраните растения на събитието преди да прочета и разбера, че играта е прекъсната - какво ще се случи с тях? Защото обирам, понечвам да засадя и :( не виждам растенията.... тааа отварям форума и о, "изненада" - планирано събитието е прекъснато.
     
    FrozenKiss харесва това.
  4. bomberabg

    bomberabg Стажант

    Къде изчезнаха сега пък растенията от Рождения ден. Няма ги и не мога да ги засея. Имам бонус, комбайн и накрая няма растения. Работата с тази игра става от зле по-ЗЛЕ. То направо събитието изчезнало. Жалко за бонусите ми. Когато една игра има нужда от повече нерви, отколкото да те забавлява това вече не е игра, това е подигравка.
     
    shiky, -iliana7-, FrozenKiss и 4 други харесват това.
  5. nik76112

    nik76112 Напреднал

    Отиде на ремонт,ще има тест да се разбере кой грип е лепнал.
    След лечението ще продължим,ако прескочи трапа.
     
    dedoto, -iliana7-, BetAn и 4 други харесват това.
  6. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Колега,при мен е същото - изтича ми времето за комбайна, но няма растения. Реших,че е приключил РД, защото и в часовника го няма. Нямам думи.
     
    FrozenKiss харесва това.
  7. goldgate

    goldgate Стажант

    няма растения,няма часовник,няма подаръка за съседи. вместо да се удължи евента просто приключи,кашата е пълна.
     
    FrozenKiss харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    tanyamery харесва това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Монтирват бутона , търпение xDxDxDxD
     
    dedoto, FrozenKiss и elliss_bg харесват това.
  10. morkov77

    morkov77 Прохождащ

    каква е тази работа, нещо исках да играя, а тооооо прекъснато.
    Двойно обезщетение за това прекасване трябва.
     
    FrozenKiss харесва това.
  11. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Харесвам те, винаги си в час, затова малка корекция - монтират бутона.
     
    лудакрава1 харесва това.
  12. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    хаха
     
    stanimiriliev харесва това.
  13. ntodorova66

    ntodorova66 Стажант

    Аз нищо не разбрах от официалното съобщение,че събитието е спряно.Какво да коментираме,какви мнения да изказваме? Всичко е ясно - от ден на ден става все по-неприятно да се играе.Може ли през пет минути да влизаш в играта,за да четеш актуалните новини - кой разполага с такова време!? Честит празник на тези,които играят с реални пари!
     
    beti06 и -iliana7- харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Как спряха Рождения Ден играта си върви много хубаво, да раздават наградите кой до където е стигнал.Повече да не мъчат играчите. Вчера приключих.
     
    SP-1 харесва това.
  15. bim177

    bim177 Редовен

    Бих искал ,ако някога пуснат същия авент в инфото да пише " Супер труден , не започвайте !!!"
     
    ZORBA13 харесва това.
  16. bomberabg

    bomberabg Стажант

    А сега как да позная кога ше започне отново събитието, за да знам какво да засея? А кога да вляза за да го продължа?
     
    beti06, bim177 и лудакрава1 харесват това.
  17. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Добро утро , благодаря за корекцията, но по важното е да си монтират нови сървари БП.Тази подигравка с играчите продължава прекалено дълго, колкото и да ни призовават за търпение.Прекрасен ден и спорна игра.
     
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    При мен няма подобрения в положителна посока след рестарта на събитието (колко съм възпитан и учтив предвид ситуацията, чак не мога да се позная :p). С клиента играя, ако има значение. Давайте акъл!
     
    fermeraani и dedoto харесват това.
  19. nik76112

    nik76112 Напреднал

    Има ли бутон?
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  20. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    През браузър при мен от телефона е добре, цял пъзел нареди без да бъгне чак се прекръстих xD. Засега и дано така да остане добре.
     
    danka5656 и fermer4etoo1970 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.