Дискисуя: Забавления и игри за рожден ден (ЧРД, FARMERAMA!)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 24.1.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    как ще мина към другия пъзел?
    заключен катинар,как да продължа?
     
    Последна редакция: 27.1.24
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Без изиграване на нито един пъзел няма как да стане. Но може да се получи с изиграването на възможно най-малко пъзели - толкова, колкото да отвориш колкото е необходимо катинара. И не забравяй, че единият предмет за реда се печели от подреден пъзел, т.е. задължително трябва да се изиграе един от двата пъзела, след чието подреждане се печели този предмет.
    Хубав ден!
     
  3. riomde

    riomde Активен автор

    Разрах,благодаря!
    усмихнат ден!
     
    mushnu4ka харесва това.
  4. phkolev

    phkolev Стажант

    По-скоро са садисти! Май ние сме мазохистите ...
     
    bim177 харесва това.
  5. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    Не знам каква трябва да е компенсацията, но се възхитих от себе си , само някой да ми каже , че съм нервна..........завърших го
     
    DILQNADELI, ..koni.., FrozenKiss и 6 други харесват това.
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    Дори не знам как да започна!!! Толкова съм разочарована ... Мислех, че ще играя любимите си пъзели /много обичам да ги редя и електронно и на маса/ с удоволствие, пък то било със зор! >:(
    Аман от бъгове!!!

    Тъкмо се съсредоточиш в картинката и хоп - слънчоглед ... пули ти се насреща и няма мърдане напред. И излез - влез !!! Толкова много пъти излез - влез! :mad::mad::mad: Пръстите ме заболяха да въвеждам основна парола в клиента.
    Играта е мъка, та мъка, направо голямо, огромно мъчение... Защо така !?!:(
    Дали някога ще ни върнете /БП/ кефа от игратаo_O ... вече не вярвам !
     
    nasko9898, bim177, shiky и 4 други харесват това.
  7. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    вместо да излизаш , опитай с клавишна комбинация Fn/F5, задръж двата клавиша и ще ти зареди играта без да трябва да вкарваш парола
     
    tanyamery, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    благодаря, не пипам да не изгоря :) после да ме пратят да си лекувам нервите, не искам ;)
    Търся един слон, но май си е заминал o_O
     
  9. То не ставало съвсем мързеливата. :p Всички, които играем в момента и сме наредили пъзелите, сме за Нареченски бани. xD Успех със слона! ;)
     
    DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD безплатно лечение xD Ела да редиш и моите пъзели, бях при невролога, каза без напрежение ;) Жалко, мермаид или нещо такова е ника й, страхотна снимка беше оставила със слона моят приятел. Няма го обаче. Май са го вкарали при ония със жълтите книжки :)
    Ограта умрира бавно и славно. Пишем си тук, а операта зареди само до предложенията за ЛГ и край. Не мога да си обера тъмния опал >:(:wuerg::cry:
     
  11. Тук си е слона - пост#55. :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    благодаря ти от сърце! :inlove::D:inlove:
     
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Въпросите ми са към екипа.Предадено ли е за проблемите?Какви са отговорите от “УМНИТЕ“? Въобще ще наредим ли поне един пъзел с усмивка, а не с валериан?Благодаря за предваритело(дай боже тоя път да имам отговор, че на последното си питане нямах).
     
    DILQNADELI, shiky и червената_шапчица харесват това.
  14. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Приключих с тая драма,но това ми костваше... две скарвания с мъжО и едно със сина. Втори път такова нещо няма да си причиня...на тях също.
    П.П Всъщност, нищо забавно нямаше в този РД,даже мазохистичен ми се видя ,ама като сме свикнали толкова години де що има евенти да ги играем...

    Успех на тези,които са се хванали на хорото.
     
    bubolina8, DILQNADELI, ..koni.. и 6 други харесват това.
  15. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря ти!
     
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    Нали се сещате , че през уикенда няма кой да оправи нещата , само тука в Бг се работи денонощно и спешно
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. Ми ... не се сещам, може би защото съм руса ... под прикритие. xD Когато има проблем се работи денонощно, 24/7, докато се отстрани, и не само в Бг. ;) Но може би за БП това не важи и ти го знаеш. :) Аз продължавам да се надявам, че ще се заемат сериозно с проблема и ще го разрешат. И то не в частност за събитието, а цялостно за играта. Надеждата умира последна. :)
     
    Последна редакция: 27.1.24
    DILQNADELI, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Подкрепям те!
     
    -helixme4o- харесва това.
  19. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Ами аз се сещам , че проблемите са от старта на събитието.Не е нужно да се чака събота и неделя за да се каже, че е събота и неделя и ние не работим.Определено в понеделник на никой няма да му пука защото ще сме завършили събитието.А тука си стенеме от изгрев до залез ма на никой не му дреме. Опааа вчера оповстиха , че събитие е Ок, ама не е....
     
    DILQNADELI, .didi2002., -helixme4o- и 3 други харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Днес е още по-зле>:(,сезон зле,пъзели още по-зле>:(>:(>:(.
    Искам само да дам частите на пъзела без да подреждам:(.
    Голяма мъка е при мен,ужас:mad:,
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.