Дикусия: Сезонът на подаръците (сезон 11)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Браузърът е ъпдейтнат-проверих. И не ще, и не ще да тръгне клиента. Това е. Като играя през хром играта е толкова тромава, че се налага да изключа всички ненужни програми и пак е много зле. Като играя през файерфокс е малко по- добре, но не достатъчно. Синът вчера го помолих да ми каже параметрите на лаптопа. Тогава бях през хром и синът вика мамо то нищо не може да отвори, а аз току що бях се логнала и беше страшно. Не ми е за смяна лаптопът, ами да вземат тия от БП да оправят нещата и не да правят клиенти зад клиенти, а да погледнат нещата сериозно.
     
    dedoto харесва това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Муши, колко токена ще може да се спечелят този сезон ? А дали случайно не се продвижда да се увеличат клиентите в стаята за поръчки ?
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От самия сезон - преброй ги в инфото за сезона.
    От събития - не получаваме такава информация преварително.
    С други думи - не зная и няма как да зная.
    За поръчките - също не зная и няма как да зная, БП не са ни (разбирай форумния екип) уведомили за намеренията си.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря. От този сезон се вземат 8 токена.
     
    Последна редакция: 13.12.20
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За нищо. Приятна вечер!
     
  6. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Муши, а има ли информация дали ще има наградни ТО в следващите събития или чакаме и ще видим? :)
     
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Добро утро , това последен сезон ли е?
     
    dedoto харесва това.
  8. dedoto

    dedoto Адмирал

    за мен ДА 8)
     
    Кратунка, kakata13 и .water. харесват това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, има. (Но не и по-конкретно от кои точно събития.)

    Източник
    Възможни наградни ТО
    Изпълнение на поръчки
    41 400​
    Фермерски магазин
    700​
    Събития
    9 310​
    Дневен бонус от сезонен билет
    3 840​
    Закупуване на седмични пакети
    6 800​

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Сезонът-на-подаръците-сезон-11.20624/#post-186946

    За тази година - да.
     
    лудакрава1, [[Fermerkaa]] и tanyamery харесват това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Гледам календара ('щото съм възрастна жена и не помня ;)), до сега успоредно със сезона са минали 2 събития и по тяхно време нямаше наградни ТО. Значи да чакаме наградните ТО през следващото/ите събития. Щото като видях как съм към средата и още колко много точки ми трябват .... уплаших се! xD
     
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Аз питах по принцип.Още колко сезона имаме ?То е ясно , че за тази година текущият е последен
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами колкото от БП решат, не са ни предоставили информация какви са им намеренията. (Но мисля, че се утвърди като редовно събитие и ще продължават сезоните и занапред.)
    ;):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и лудакрава1 харесват това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Няма лошо да си е текущо събитие, но поне някак да оформятСезонната купа.Дава голям процент, да е постоянна и да се сложи на определеното поле.Но едва ли тоно някой мен ще чуе....o_O
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    В началото на годината се каза, че ще е само за тази година. (Но все пак добавиха, че ще действа и през първия сезон догодина.)
     
    [[Fermerkaa]] и лудакрава1 харесват това.
  15. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Паживьом увидим...Лека вечер и благодаря;)
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, лека и на теб!
     
  17. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Ако съм сметнал правилно всичките сезонни точки 9310 ще ги вземем от това събитие,което започва от утре.Което е добре по-скоро докато може все още да се играе да се възползваме от купата цяла година наливаме в бездънната паст.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery, dedoto и 2 други харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Часовникът на сезона отчита брените часове до края му, но за първи път ми се случва да ми блокират последното "повтарящо се" ниво с надпис : "ти вече достигна най-високото ниво" и да не мога да предавам повече!!!! Чудно, за първи път разбирам, че вероятно има лимит за 40 ниво. Също отправям апел към БП да не "осакатяват" купата съвсем и да и оставят и сандъците, все пак я надграждаме цяла година и мисля че сме го заслужили.
     
    .TAINNA. и .water. харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Мисля, че мястото на купата, след последното надграждане, е на полето на любимците, все пак , изпразването на плевнята не е малко:mad:.
    Надявах се на някое редче накрая:oops:, но БП не мисли като менxD.
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Има време. Може за Великден да измислят нещо ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water. и лудакрава1 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.