Дикусия: Сезонът на подаръците (сезон 11)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Сезонът на подаръците (сезон 11.)

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, мнения и стратегии за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    На мен ли ми се струва така или този сезон се искат по-малко точки за преминаване на нивото?
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, така е. Но и времето за изпълнение на сезона е по-кратко.
     
    .water., ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Прав си с около 15 000 ТО по-малко, но има и други промени, например в повтарящото се бонус ниво ФМ са намалели с 5, също съществена промяна в магазина на сезона - положителна, но с колко ли токена ще разполагаме, в започващата Лолапалуза няма нито един. Много хубаво, че ще можем да ползваме 600% бонус и през първият сезон на 2021.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Ще можем ,ако обаче изобщо можем да играем ;).Дано успея поне малко да се възползвам от новия сезон в рамките на тази година.
     
    kakata13, dedoto и gigi_421 харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Това отново го пропускам, не е моето събитие.
     
    kakata13 харесва това.
  7. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    добро утро.това определено е моето събитие.ще си го изиграя с удоволствие.в крайна сметка играх всичко до тук и това ще изиграя още повече че наградния фонд е добър.ще си купя и билет.заслужава си.
     
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Не че нещо, ама защо нивата от сезона започват от 2, а не от 1? :oops:
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз пък се озорих изобщо с предаването на стоките- картинките едни и същи за всички клиенти:mad:. Иди разбери какво даваш.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Нямах такъв проблем. Играя през юнити. И понеже гледам "през лупа" новия дизайн на играта, забелязах че броенето започва от 2. А за дизайна - думи нямам. Това някой първокурсник от графичен дизайн ли го е правил? Надявах се това да е някаква работна версия и да го оправят в последствие, но май така ще си остане. Тъжно! А такива красиви картинки "рисуваха" понякога.
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Блазе ти, че имаш юнити. При мен всички кепенци се затвориха. Няма флаш, няма юнити, направо ме избутаха при клиента.
     
  12. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Е, то сега всички сме през юнити. Ама............... е пълна скръб.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не всички. Мен вече не ме допуска. Аз съм с клиент xD как звучи а xD
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  14. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    :)Ами звучи ми като няма да играя повече докато не се оправи тази каша:p
     
    .TAINNA., kakata13 и dima73 харесват това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Винаги така е било.
    (Надникни в темите за предишните сезони, за да се убедиш.)

    П.П. Лично - не срещнах проблеми с изпълнението на поръчките.
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Не бях забелязвала до сега, но ми се струва странна логиката. :p
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ще играеш и още как! И хоро ще играеш :D Тичай при клиента, много е добър вече, усъвършенства уменията си и ще ти е гот :D
    Със сезона нямам проблем. Всичко върви както трябва. С клиент разбира се ;)
     
  18. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Сега ще пробвам:p
    П.П. Опитах да инсталирам и същата работа- тръгва инсталацията и след 10 сек спира и изписва, че програмата не работи. Аз нито знам windows как се ъпдейтва, нито антивирусната. Децата са ми казали да не пипам неща, които не са ми показали как стават. До сега не съ имала никакви проблеми с играта ии не се е налагало да се ъпдейтва каквото и да било. Защо изобщо попълвахме онази анкета след пробното пускане на юнити? Там дадохме всички данни за комютрите си и какво от това?:mad::mad::mad:>:(>:(>:(
     
    Последна редакция: 12.12.20
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не ти трябва да ъпдейтваш нито уиндовс, нито антивируса. (Това за последните версии се отнася за браузър, който ползваш.)
    Но пък може да помолиш децата да проверят браузъра с последен ъп ли е, както и да ги помолиш да ти инсталират те играта (но да погледнат преди това няма ли нейна версия за деинсталиране). А играта след това сама ще се ъпва, поне засега са казали, че няма да се налага допълнително нещо да се прави.
     
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Мамеееееееееееее, взех да мисля, че ти плащат да хвалиш недоносчето на БП.
    Кликнала съм върху току-що обрано дърво, при ръчно обиране се мотаят някакви дребни иконки на плевнята, за мимините торове се показват ей тея квадратчета, името на дървото се мандахерца някъде в шаренията. Ти, майка, нЕкоя друга игра ли играеш, кУ си с връзки, кажи, да се вържа и аз. Играта в този си вид е кошмар.
    [​IMG]
     
    dedoto, kakata13, gigi_421 и още 1 човек харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.