Дикусия: Алиса в страната на прекатурванията

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 29.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    [​IMG]

    някой може ли да ми каже защо не се отваря този диспенсер? ID 13760183
     
    Последна редакция: 3.2.20
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Трябва да изпълниш задачата с лопата, на която дръжката е с цвят, еднакъв цвят със шалчето на снежните човеци пред този диспенсър, затова не се отваря. (Оградената с червено кръгче.)

    [​IMG]
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :D 5 Х 3! (само в моите мечти xDxD:p)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и 3 други харесват това.
  4. amira

    amira Обитател

    Отворих и намерих 6 лалогулдена. :)
     
    mimi123123456, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Браво! Станахме двамина :D
     
  6. amira

    amira Обитател

    Май повечето са с по 3. И аз чакам да се обади щастливеца с 15 лалота. :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    и аз получих 6 лалота
     
    .TAINNA. и amira харесват това.
  8. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Отворих си сандъка и 5 минути гледах невярващо. Вътре си бяха скрили 12 лалогулдена.
     
    kakata13, mimi123123456, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  9. tjaemili

    tjaemili Стажант

    В небесната градина ми липсва реда за Алиса. Може ли някой да провери, за което благодаря предварително!
    ID: 2643769
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    В ляво, в редовете, имаш подредба по разни показатели. Цъкни на неизпълнените редове (най-долу над питанката). Трябва да е там :)

    Ехаааа ти си наш'та гордост! Честито и все така да печели, та и повече да ти дава БП :inlove::D

    п.п. https://board-bg.farmerama.com/threads/Прекъсване-за-поддръжка.14445/page-2

    Да напомня на забравилите:
    Информираме ви, че е планирана поддръжка на услугите на Бигпоинт и на играта, която ще протече по следния график:

    На 05.02.2020 г. от 10:00 за период от 60 минути ще протече поддържка на услугите на Бигпоинт,
    която може да предизвика кратки проблем с логването в играта или с плащанията.

    След това отново на 05.02.2020 г. в 15:00 ч. започва класическа поддръжка на играта за период от 2 часа
    (много е вероятно да бъде по-кратък). По време на поддръжката играта ще бъде недостъпна.
     
    Последна редакция: 5.2.20