Дикусия: Алиса в страната на прекатурванията

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 29.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    На зона 1 съм изпълнила исканото в кутийка 6, но не мога да почна зона 2. Имам един неотворен диспенсър. Може ли това да е проблема?
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Зона 2 се отключва от 2 квадрадче, не от 1.Опитай може там да грешиш.Аз така се заблудих
     
    mimi123123456 и .TAINNA. харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не. Още ли имаш проблем да започнеш зона 2?
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    да, рестартирах, вече и диспенсърите са отворени, но не мога да продължа

    ПП оправиха се нещата
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Прекатурването ме прекатури, мъкааааааааааааааа. Щеките не ми достигат, диспенсърите добре подскачат, ама тихо и забравям да ги обера, общо взето - смях в залата. И открих, че ако си на зоната за игра, диспенсърите не отчитат, че са готови, т.е не светкат в червено, само спират да се клатушкат :D:D:D. Като изляза от зоната и се върна пак, вече са червенички.
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Понеже съм забранила клатенето, моите диспенсъри си стоят кротко. Когато не са готови, лентата под тях е бяла. Когато са готови е зелена, изпълнена до край. Тогава цъкам на нея и излиза бутона за обиране и ново зареждане.
    п.п. Ахааа видях. Отгоре е червено, отдолу зелена лентичка. Когато обера, червеното позеленява, а долното зелено побелява :D ама че смешно xD
     
    ka-linka и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  7. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    По колко билета събрахте до сега? Да преценя горе - долу как се движа, че на зона 2 съм отворила само 1 диспенсър
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., krassimira и още 1 човек харесват това.
  8. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    И аз съм с 1 диспенсър на 2 зона. 55 билета
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и Самардапа харесват това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    90 - и аз съм с един на ІІ зона
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    135 билета с 3 диспенсъра в 1 зона и 1 диспенсър във втора зона. Току-що ги обрах. Много тръстики иска за другите 2 диспенсъра, но до довечера ще ги отворя и тях. Ще остане специалната зона. Тя пък една специалнааа, ама до където стигна :) Да пусна редичката, нататък каквото сабя покаже ;)
     
    Самардапа, ka-linka и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  11. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    Здравейте, дали някой може да погледне в моята ферма, търся Четинкобалони но не я намирам тази цъкалка а съм сигурна че я взех. Благодаря предварително! ID 3837916
     
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ама тук бистрим Алиса :D има си тема за твоя проблем. Намери я, защото тук може и да не ти се отговори ;)
     
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей

    В цветната градина се е скрил :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    :p;)
    Скоро ще отворя последния диспенсър и ще взема редичката. После за специалната зона гледам, ще ми трябва да копам още ден-два, че не ми се става вече по нощите xD
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  15. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    аз редичката я взех, и на специалното се пързалям, ноооооооооооооо 1 диспенсър и 1 цъкалка още са заложници :oops:
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Съвсем очаквано 3 лалота изобилие...
     
    tanyamery, .TAINNA. и staneli харесват това.
  17. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    всичко друго ми е ясно, но били ми казал как събра билети да стигнеш до лалотата?
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  18. staneli

    staneli Старши болярин

    А моето изобилие беше с 9 ЛГ :p.
     
    .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Съвсем спокойно с 6 диспенсъра от четвъртък вечер.
    В очакване сме на щастливеца с 15-те :)
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА, staneli и още 1 човек харесват това.
  20. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Стигнал съм до поле с една лопата, не ми дава да го активирам, а няма друг изход от тази част на лабиринта, защо не ми дава да взема тази награда върху лопатата???