ДНЕС ИМА КИНО

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Dragonj120 на 19.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Е не бъдете черногледи де, хората са ви пуснали филма "50 нюанса черно" (съвременна продукция на БП), а вие и на него се мръщите. Вярно не начисляват точки, но остава удоволствието от гледането. ;) :p
     
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аха! Даже има и нови кадри във филма! След въртящото се колелце е добавена и нова екстра на въртяща се "комета" или нещо от сорта! xDxD
     
    Мариана07 харесва това.
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    На тези моменти винаги ми става тъжно :cry: и се чудя какво ли ще стане с тази въртелива "светулка" - ще открие ли бялата крава или ще открие останалите си събратя при фенерите!?!? :oops: o_O

    ПП Тюх, свършиха ми кърпичките!
     
    [[Fermerkaa]] и -niksan- харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    чакам да пуснат, между звезни войниxDxDxD
     
    [[Fermerkaa]] и Мариана07 харесват това.
  5. _Velly_

    _Velly_ Стажант

    и при мен няма кино
     
  6. mamahadi24

    mamahadi24 Стажант

    и п,и мене няма кино идва ми да зап.ача с г.ас защо го нма това кино ужас.............
     
  7. iveto

    iveto Прохождащ

    И аз нямам
     
  8. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Днес има кино
     
  9. mamahadi24

    mamahadi24 Стажант

    п,и мен от много в,еме няма кино за.ъгват ме с че,ни п,азни ек,ани сп,ете с подиг,авките си към нас щом нямате к.ипове изпишете че няма кино но не ни за.ъгвайте с п,азни че,ни ек,ани
     
  10. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    При тебе има,но при мене няма и няма.
     
  11. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Няма кино изобщо!Даже и черният екран е кът!Стои си табелката самотна......Чакай и после съжаляваме но нямаме клип за теб......Така е от 3 дена
     
  12. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Едно предложение.
    Сменете заглавието на темата.Ще спестите много напразни надежди и отрицателни постове!

    п.п.Предложения за промяната:1. "А дали днес ИМА кино" 2."Вярно ли е,че днес ИМА кино.3."Защо при някой ИМА кино?"...И последно:"Има ли въобще КИНО"?xD
     
    mi6elina84 и Мариана07 харесват това.
  13. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Ние кротичко си чакаме да видим някакъв клип,но уви-все няма.
     
  14. mamahadi24

    mamahadi24 Стажант

    няма и няма КИНО всеки ден плача на глас че няма кино но никой не ме чува какво става толкова ли сте некадърни че не можете да намерите клипове как държави намират клипове и киното им работи само вие стана толкова време не можете да се справите с този проблем
     
  15. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Едва ли някой ще ни чуе.
     
  16. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    и днес продължава да няма кино......До кога ли е е така......................
     
  17. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    До свършека на света !?! :p
     
  18. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    ха така.......................ами сега-това кино май стана за красота.....
     
  19. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Чакам,чакам...Изчака ми се чакалото.Отказвам се от киното.
     
  20. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    вероятно ще го махат това кино.....