Голямото затъмнение

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 5.9.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. jura1982

    jura1982 Прохождащ

    za6to nqmam zatamnenie 3 v kuestovete
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    да не си го изиграла?
     
  3. jura1982

    jura1982 Прохождащ

    ne zabilo mi e na nomer 2
     
  4. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    За да помогнат модераторите, ще им трябва ID за проверка.
    Може да опиташ с презареждане на играта (refresh) или излизане и ново влизане в играта.
     
  5. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Отказвам се от питангата,трябват ми 4700чайот а цената стигна 7000.
    А и се оказа че имам две дървета питанга от загадъчни стръкчета,не се сетих ,че това е суринамската вишна.
    Успех на играещите.
     
    eva-mina харесва това.
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    бахама вече е в старият си вид, сега само остава да не забравя някой ден да изпълня куеста :D
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    При мен чайота е 4000 за бройка, бананите някой ги беше пуснал на 980, купих малко и минах 2 ниво на 1 задача. Чайота го оставям само с 1 задача, ъпдейта за ден 3 е спечелен. Половин час преди края, ама е спечелен. На 1 поле само садя треволяка, засега стигат и остават за ново садене и за следващия ден по малко.
    Щом узрее чаойта почвам да садя папируси и медена роса. Всеки ден купувам и по 250 бройки.
    10 ден твърдо го пропускам, не са ми притрябвали точките опит. Не искам бързо да вдигам нивата. А и не ми трябват банани в момента. Останала ми е само последната стая, но не искам да я отварям, не искам да хабя и 80 банан за водопадите, нито 50 за ленивеца. Та не бързам с трупането на банани.
    8 ден ще предавам слонове и чушки само за 1 задача. Не ми трябва да предавам за фикус, ъпдейта също не ми трябва 2 фикуса XL ми стигат.
    9 ден ще го мина целия, стига да събера още няколко делфина. Но има време.
    10 ден ще предам само 1 ниво на задачатa. Няма да предавам панди и анаконди.
    11 ден също смятам да го мина целия, стига да успея да натрупам достатъчно пари от продажбите на продукти и други неща. Понеже нямам килимчета.
    Сега от чайoта който продадох събрах 1 милион и купих пръчици и бански. Смятам да ги пусна да ги продавам на 4-5 пъти по - висока цена.
     
    Последна редакция: 9.9.18
    eva-mina харесва това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Имам питане ден 6ти последната задача само със селектирани ли може ?
     
  9. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    С бериловата метла приключих. Останаха за доотглеждане 58 банана и 2 анаконди. Вече чакам само изскачащи и предавам. С днешните три банана отварям стевията и най-после мога да си отдъхна, че всичко е отворено в храма.
     
    pepa551, .water., eva-mina и 2 други харесват това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Че те бананите трябваха в 3-та част, а тя вече приключи...
    o_O
     
    AsparagusMintCandy харесва това.
  11. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    36+72+112=220 в ден 7 иска. Имам 162 банана само. Другите 1400 ги офуках в 3-тата част.
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тия не съм им обърнала внимание. (Имам ги обаче.)
    :oops:;)
     
    AsparagusMintCandy харесва това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    и растението и изскачащите са събрани дори една реколта в повече съм направила :mad::mad:, но не играя целите задачи само за ъпгрейтите
     
    eva-mina харесва това.
  14. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    36 банана ти стигат за първа задача, то другото е по желание. Обаче аз ще ги изиграя, че третата дава фикус XXL - два ми трябват, поне единия да вържа. Така и така всички нужни продукти ги имам в изобилие... Мога да изиграя всичко до дупка без проблем до края, мога и да продавам каквото е в повече.

    Хайде и днешния е приключен. И стевията - отворена. Мога да дишам вече. xD
     
    Последна редакция: 10.9.18
    eva-mina, [[Fermerkaa]] и stefi1121 харесват това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    2 папагала ми трябват само за 3 задачка, тюлените са друга работа, няма и да си губя времето с тях, а захарната трастика я имам. Само да приключа и надувам цените да продавам. Да живее спекулата.
     
    eva-mina харесва това.
  16. perlata99

    perlata99 Стажант

    Здравейте!В началото на играта ни дадоха по едно Червено желязо за соларна машинаI,но виждам,че има още десетина вида ,та чак до Спасителна машина за Страшния съд II.Знае ли някои от къде може да се получат?
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Във всяка от 11-те части една от наградите е ъпдейт за соларна машина.
    Поставяш ъпдейта върху Червеното желязо и получаваш следващия вид.
    Т.е. Спасителна машина за страшния съд II се получава от Червено желязо с всичките 11 ъпдейта.
     
    eva-mina и kakata13 харесват това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    С днешното подобрение соларната машина вече може да се поставя на полето за домашни любимци, ако имате местенце там.
    (Но я сглобете другаде и тогава слагайте/местете.)
     
    Последна редакция: 11.9.18
    eva-mina, pepa551, лудакрава1 и 7 други харесват това.
  19. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    МОРИНГА !!! Какво име само - мори наред, поне при мен се оказа препъни камък и ...голямото затъмнение приключи ! Но грешката е моя - питанга - моринга - поредната ми заблуда, вероятно от очилата за затъмнение8):inlove::cry:. Карай напред - все пак преборих осем нива ! Успех на всички които продължават ! И внимавайте с очилата !!!
     
    eva-mina харесва това.
  20. .water.

    .water. Адмирал

    Защо само 8 нива следващото пак можеш да го вземеш проспускаш това и продължаваш остават ти 9,10 и 11.Нямат номер също като при фабриката колкото вземеш само надграждаш.Продължавай напред имаш още 3 нива.Успех.
     
    -niksan- харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.