Голямото затъмнение

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 5.9.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    А какво се случва, ако за някой ден не успея да събера падащите? Има ли смисъл да продължавам за следващото подобрение?
     
  2. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Губиш наградите за деня. Падащите и растението си остават (каквото не е предадено в задачите) и си се ползват и за следващите дни.
     
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Събрах растението за краткия вариант на куеста, но той за сега си върви толкова добре, че реших да не му правя сечено. От мен да мине ще направя днес още три реколти, за да имам растение за всички задачи до края, след което ще върна Бахама към обичайния вид.
     
    AsparagusMintCandy и .TAINNA. харесват това.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    моята стратегия за този евент е сея по 3 пъти максимум 4 на ден да имам растения за следващият ден след това нареждам папагалските дървета та и от там да нямам загуби а и изкачащи трупам смятам ще се справя по този ми начин на игра, досега не съм го правила, но явно е по добрият вариант......
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  5. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Ъпгрейдите на цъкалката (завесите) са еднакви във всяка задача от събитието, тоест няма значение в кои дни ще се вземат завеси, важното е колко ще се вземат общо като брой.
     
    Самардапа и .TAINNA. харесват това.
  6. nikol1611

    nikol1611 Младши експерт

    да попитам от къде да взема тоя чай от
     
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG]
    Храма на маймуната отваря се с златни банани
     
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Сутринта събрах всички растения за събитието до края 18 500 :)
    Сега събирам изумрудите и чакам всеки ден да се отвори пещерата където да изливам продукцията xDxD
     
    eva-mina и pepa551 харесват това.
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    550 ниво съм, но август месец много рядко се береше там, че отпускарски - почивен сезон, нямах време, та се забавих. нивата вече искат доста точки да видим дали до нова година ще преборя ниво 600 и да местя цъкалките във фермата.
     
    Doremi и sm0uk3r71 харесват това.
  10. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    даааа.вярноо има опция за изпълнение на задачата с Чайот с лалогулдени. изпълни веднага за 500 лалогулдена.много щедро и вълнуващо предложение. благодаря ви може би някой друг път.
     
    eva-mina и mushnuk харесват това.
  11. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    въх бананите чезнат от пазара като по татово времеxDxDxDxD
     
    eva-mina, slaytanic1878, -georgi88- и 2 други харесват това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Продадох всички налични около 50 000, на цени от 2 до 3 хиляди... Доволен....
     
    eva-mina, milkoga1 и kakata13 харесват това.
  13. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Какво е това дърво питанга? Трябва да дам 10милиона за чайот за да го взема,заслужава ли си?
     
  14. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Трябва за няколко куеста, но ако не ти е спешно, можеш да го потърсиш след 4 месеца на ПИТ .
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тъй, последната реколта необходими растения ще е готова след 43 минути. Към момента не ми достигат 12 изумруда, но би трябвало с последните китки да изскочат и повече.

    За всички задачи (без днешната) до края са необходими:
    растенияизскачащи
    166412000
    Само за ъпгрейтите (общо 12851 и 1550):
    IVVVIVIIVIIIIXXXI
    166511663002610261010003500
    250150250325160165250
    Това е дървото, което ражда суринамски вишни.
    На последния ПиТ все още беше много-много търсено.
     
    Последна редакция: 8.9.18
    sm0uk3r71 и fermer4etoo1970 харесват това.
  16. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    На добър пазар си!/не ти завиждам/ Десет милиона са си цифра.Стресна ме!
    И аз бях зле с него...Вчера купих -4000 бр. от моят пазар на 800./чайот/ Имаше време да го отгледам,но ми бъркаше-стратегията! xD
    Видях,че лукчето на моят пазар върви по 1800. Продадох 2000 бр. и си оправих нещата,даже с печалба! Това с "печалбата ми" е доста относително,но за мързеливата ми стратегия -става!
    За мен задачата/евента/ не е труден.Проблема е,ако не си отворил нещо,което е нужно за изпълнението му.

    п.п.Уаууу,при мен лукчето вече харчи по 2900.И са само Три оферти.
     
    Последна редакция: 8.9.18
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    При мен вчера имаше и по 500, но вече е над 3 хилки.

    П.П. Само анаконди имах за продан, не прекалено много (200-300), но по 75-90 хилки парчето ги шътнах, изкуших се. Още до 200 бр. бих продала, ако след някой ден, като им дойде реда, им пощурее цената. Пуста лакомия. (Не че не изкарчих веднага спечеленото...)
     
    eva-mina харесва това.
  18. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Уаууу,при мен лукчето вече харчи по 2900.И са само Три оферти.Чайота е на 2400.
     
    eva-mina харесва това.
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Трябва в два куеста в читалището, от тия с продуктите. Може някой да изпълнява в момента и да попълва недостига.
    Като имаш - продавай пък.
    ;):)
     
  20. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    За имане-имам!/лук/xD Чайот-нямах,но лук имам!
     
    kakata13 и mushnuk харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.