Голямото затъмнение

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 5.9.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. БашФермер

    БашФермер Генерал

    24ч от началото - 1250 изумруда и 8500 растение, идеално, този път кранчето е добре.
     
    Doremi, .TAINNA. и eva-mina харесват това.
  2. .water.

    .water. Обсебен

    Скъпа направо отивай в Педагогически факултет към ВТУ "Св. Св. Кирил и Методий"във Велико Търново то е заложено в теб :p:D
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    С точките от вчера и днес в сателитката събрах банани и отворих втората зона на водопадите:D,естествено изумрудите там не достигат но колкото толкова.Изумрудите на ден ни трябват по 250,така че накрая ще забогатееме и от тяхxDxDxD
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Който нему стига чайот ,да отива всеки ден ,да си купува от магазина,без да гледаш 1000 бройки ще ги направиш.
     
  5. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    искам да питам - като направите дневния куест в читалището, изчезва ли ви и от лентата със събития, защото сега затъмнението при мен го няма в лентата......
     
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    когато се изпълни целият куест изчезва, ако е останала някоя задача за изпълнение - тогава е видим.
     
    Самардапа харесва това.
  7. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Какво е ЧАЙОТ ?
     
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    трябвало да се придава в задачата
    Растение което се отглежда на острова.
     
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    То не е само чайота. Има и медена роса, и Папируси, и фъстъчено масло и доста папагали и ленивци и мамата си трака.
     
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Чайот, та чайот...Аз пък нямам банани за утре...Сега трябва 3 полета с банани да редя довечера.xD
     
  11. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    И на мен ми трябват още 218 банана. По някое време трябва да подкарам и анакондите, че имам само 40 и от тях. Хах и 40 панди още, че и те са ми заминали за нещо. Иначе добре върви. Правя всички задачи, че дават опит, пък ми трябват 20-тина банана за стевията и да приключвам с тоя маймунски храм. :sleepy:
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Пазар има;)
    Утре сутринта съм готов с растението и започвам само дълго растящи да сея за изумруди :)
     
    eva-mina, milkoga1 и .TAINNA. харесват това.
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз пък 10 ден го проспивам. Не си струва да отглеждам - това са сумати милиони за панди, за анаконди, за бански и др. глупости. Просто ще го пропусна и така. А утре банани само за първа задача. 2 и 3 няма да ги мина. Чайота също само за 1 задача. Достатъчно е.
     
    eva-mina харесва това.
  14. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    десетия ден ти дава само 2250000 ТрТО което все пак не е малко
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ааа,пари не давам аз.Боцвам една цяла ферма с банани и за една вечер съм гутов.:pИначе доволен от изкачащите, имам за дни напред.
     
    eva-mina, Dionys, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    А така не бива търговията няма да върви;)xD
     
    eva-mina, Dionys, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ще върви тя, може да продам малко.Ще го играя едър(по скоро дребен де) земевладелец.
     
    .TAINNA. и баткотонакаката харесват това.
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Ясно. Притесних се да не са го спрели, а аз да отглеждам още растение :D....Като Чапаев пита Петка по радиостанцията какво е положението и Петка му казва, че войната е свършила. Чапаев се ядосал и вика на Петка - Ми кажете бе хора!!! Ние още ядем бисквити и взривяваме влакове...
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  19. БашФермер

    БашФермер Генерал

    така като смятам от горе - от горе, в неделя сутринта трябва да ми е готово растението и събрани изскачащите за всички задачи от-до, без да прескачам нищо, и реда пак цъкалките на острова. всичко ще е на склад и ще чакам просто нов ден - нов куест.
     
    eva-mina, sm0uk3r71, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Колко над 500-то ниво си там, като ракета ще минеш до края. :) Чакам да се похвалиш.

    За затъмнението ми трябват грубо около 5000 метли и аз минавам на твърдо гориво. То и без това във фермата съм като теле в теменужки вече, край няма тази олелия.
    xD
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.