Голямото затъмнение

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 5.9.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Можеш да приключиш задача 2/1 с лалогулдени и да преминеш към задача 3/1, за да вземеш ъпгрейда в 3/3.
     
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    435 изумруда днес събрах от Чайот, и то не бях заложила пълният пакет Харита, на 2 от полетата по 47 броя а на Кристалните само 40 броя резултатът е невероятен
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    благодаря.ще опитам.
     
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Невероятно ще е, ако започнат да излизат по 2 изумруда от поле.
     
    eva-mina, .TAINNA., DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  5. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Чудя се, ако играя всяка една задача, дали няма да гризна дръвцето накрая.:sleepy:xD
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    С 33 Х.К. (и някакви редички с облачета) също от три полета чайот (6 дръвчета само) събрах 483 изумруда.
    ;):p

    П.П. Че и нощес ще има на полетата чайот и почти ще съм събрала изумрудите. Китките не са проблем, ще станат и те. И после само чакане на поредния ден и предаване.
     
    Последна редакция: 7.9.18
    .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    Брех, тоз чайот, май всички сме го отглеждали тази нощ xD. Не обърнах внимание колко изумруда паднаха от трите полета с чайот, даже дъждовната гора я брах без харита, но за сега имам 817 изумруда.
     
    pepa551, .TAINNA. и mushnuk харесват това.
  8. FIL_TIGARA

    FIL_TIGARA Прохождащ

    ако взема само 11-тиа какво ще полу4а
     
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Приключих 1 ден изцяло. 3часа и нещо преди края, останаха ми 11 изумруда и 100 броя
    Нищо 1 ъпдейт на машинката.
     
  10. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    а нали става да не изпълнявам целия куест а само подбренята да се вземат
     
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    Става. По среброто, по среброто, и само ъпгрейдите могат да се вземат.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  12. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    е така май ще я карам
     
    eva-mina харесва това.
  13. ComeMyLady

    ComeMyLady Подрастващ автор

    Кой знае колко лалоугулдени ще е приключването на чайот'а само като видя колко ТрТО дава и ми е ясно, че ще е към 100-200 лалота хаха.. Жалко, че не видях това с чайот по-рано. Пълна загуба на време за ниските нива!!!
    Колко цъкане и лалота за цъкалка с 1000(ако се стигне до там) ТО на 9 часа хаха!
    В живота ми съм играл много игри.. Всъщност цял живот играя, но тази е най-алчната спрямо това което получаваш!!!
    Толкова ли не можеше да го направят така, който няма чайот, да му е възможно най-дълго растящо? Същото се отнася и за всички минали и бъдещи събития на бахамата!
     
    Последна редакция: 7.9.18
    -dd76- и .water. харесват това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако са много - пропускаш това с чайота и продължаваш нататък. Е, да, ще имаш 1 ъпдейт по-малко.
    Но пък от куеста се печелят доста точки, че май не е загуба на време и за ниските нива.
    :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Не се ядосвай, целта е 30% повече ТО, за 2 ч ., чайотът е стъпка към това, което е съвсем различно от 1000 ТО.
    Във фермерския магазин има доста банани, ако имаш монети.
    В читалището има куестове, един е "Смачкано с крака", предава се фъстъчен масло, дава банани, има и други, но не ми се рови сега.
    Зависи колко ти трябват, но може и с ЛГ да не е толкова много.
    Аз пък снощи реших да видя какво имам за предаване в задачите и се пищисах в първия момент, защото нямах делфини. Викам си сега ако са от загадъчни... пък на пазара хич няма. Но са от стая.
    И аз сях чайот, да допълня нужната бройка, не засякох колко изскачащи има, но вече само метла ще сея, ако до крайната бройка не съм събрала изумрудите, после малко дълго растение и това е. Мисля, че ще се съберат изскачащите без харита.
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Колко чайотът като бройка трябват?
     
  17. .water.

    .water. Адмирал

    6000 за всичко само за среброто 1000.
     
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Здравей. Имам молбичка. Уважавай труда на братята Кирил и Методий. Създали са уникалната красива и неповторима българска азбука. Не е красиво българин да загърбя българските букви и да ги замества с цифри. Коригирай моля те поста си и поправи четворката с буква Ч. Благодаря.

    По темата всичко върви чудесно. Материал имам предостатъчно. Само да събера изумрудите и растението и всичко ще е наред.
     
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Благодаря:)
    имам 11 000 спокоен съм може и да продам ;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Това с българската азбука на братята Кирил и Методий не е много коректно... За да не се разпростирам надълго ще отбележа само, че Константин-Кирил Философ създава глаголицата, а кирилицата е създадена в Преславската книжовна школа, като най-често това дело се приписва на Климент Охридски.
     
    .TAINNA. и rudo_bobi харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.