Голяма минавка...

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от ПЕПЕЛЯШКА на 26.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В руския форум има картинки, едното излитащо са семена(ще излитат и от вълшебното дърво) , другото е торбичка за семена. Според мен вероятността да се мели нещо в мелницата е много голяма. А за мен основният въпрос е, като няма растение на събитието дали ще продължи якото изпразване на плевните? Или пък има нещо общо с предстоящият 1 Април?
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще наблегнат на плевните, те още не са се съвзели от оня евент:mad:, но без растение няма да се разминим на леко, може и затова да не качиха инфо, утре ще няма време да мърморимxD.
     
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Вие четете през ред.
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Разбрах, че няма да има растение и ще събираме 2 вида изкачащи, но и през ум не ми мина, че нищо друго няма да се иска:oops:,
    не ми се е случвал такъв евент до сега, само на изкачащи, поне не си спомням:oops:.
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Парче-торта.17568/
     
    .water. харесва това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Открих още нещо, евента е от 27 Март до 2 Април.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, staneli, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    Да почопля и аз малко... Тези "чудни цветя" от утре имат ли нещо общо с Робо рок /така поне е обявено събитието в календара/ от предишното му издание? Дето избирахме комбинации от звездичка, лапичка и т.н.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и milkoga1 харесват това.
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Да, същия вид ще е.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и staneli харесват това.
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    Благодаря.
    А и ако комбинациите са еднакви за всички, значи пак ще може да си помагаме чрез споделяне. Поне до някаква степен да се избегнат мижавите наградки... :).
     
    ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  10. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Важно: Една и съща комбинация от цветя ВИНАГИ ще ви носи една и съща награда!
    При използването за пръв път на дадена комбинация ще получавате и малка, допълнителна награда за новаторство!

    Една и съща комбинация ще дава различни награди при всеки играч!
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.