Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 24.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Редът нареден. До края няма да стигна, нито от ляво, нито от дясно, но колкото толкова.
    Ще цъкам до края на събитието пък до където докарам.
    Можеше и по-добре, но лупите ме спънаха. Сега имам лупи за още около 30 игри, но тях си ги набавих с обори за сметка на мястото за садене. Имах 2-3 пъти +1 от колелото, но като цяло не съм се напъвала.
    По-трудно беше на масата с агнешкото, салатката и ракийката. :p
    Успех на тези, които още не са наредили реда.
     
    Последна редакция: 30.4.19
    .TAINNA., SKATAVKATA, pepa551 и 3 други харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Но за сметка на това приятно:p.
     
    .TAINNA., SKATAVKATA, esz102 и 4 други харесват това.
  3. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Отвратително събитиеxDxDxD...Лошо подредени награди - напр. бустера за реколта нарочно, отвратително - гаднярски е заврян накрая - когато няма да ти трябва>:( и др. подобни...Картини с нарочно лоша, гадна резолюция:wuerg:, микроскопични предмети:wuerg:, сходен отвратителен фон:wuerg: и близки до фона отвратителни цветове>:(... Цъкаш поняколко пъти за да се отвори предметаxD...Изобщо отвратителният графичен и динамичен дизайнер /нямаше ли по - подходяща дума на български - а-а-а сещам се една, с която поздравяват съдиите по мачовете/ сигурно ще получи бонус от БП... Отвратително ! Взех реда и го наредих, но накрая - последните 15-20 игри имах усещането че 1-2 разлики се губят, въпреки, че цъках на всеки квадратен милиметър от картината и естествено рефрешвах по наколко пъти...Няма да играя повече такива отвлатителни събития:(....
     
    staneli, shiky, -dd76- и 8 други харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Много си прав.по 2 или 3 пъти трябва да чукнеш на предмет за да ти го отчете,но времето си върви.
    Завърших от ляво:).
    Но без плевня и цъкалката за +2 бройки беше мисия невъзможна:cry::cry:
     
    staneli, shiky, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  5. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    И аз съм съгласен с Теб! Гадно събитие.И не затова,че няма да взема всичко ,а защото подхождат много обиждащо,към играчите....Едни,такива-дребнави номерца.....като на играещи карти, в селска кръчма/18-19 век/ Дълго е зя обяснение......
     
    staneli, shiky, -dd76- и 9 други харесват това.
  6. DAN63

    DAN63 Обитател

    Това не е най лошото , още по гадничко е че най накрая , след много опити напипаха ''вярната'' нишка , а именно - плащаш за да копаш по малко , вече втори или трети път е така , а най лошото е че и така ще си остане , даже на неплащащите ще трябват все повече бройки , докато накрая стане невъзможно изиграването на който и да е куест без да си платиш....:cry::cry::cry:
     
    staneli, shiky, -dd76- и 11 други харесват това.
  7. 0246

    0246 Обитател

    Бройките са абсурдни, събитието е разочароващо. Нормално е да трябва да се потрудиш за гулдените, но тези бройки са невъзможни. Аз играя Seeker's Notes - това, дето са го направили БП, е някаква тъпа боза. Смотана графика, цъкаш като гламав на предмета, докато ти го отчете, а времето си върви, изскачащите осезаемо намалиха накрая... абе - защо ли му се захванах изобщо :(
     
    staneli, shiky, SKATAVKATA и 5 други харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ако си прав и направят така, че дори реда да не може да се вземе без да купиш, ще зарежа евентите, ако все още ми се играе, ще сея растения, които могат да се обират 2 пъти на ден и ще се отдам на почивка:music:.
     
    staneli, pepa551, shiky и 8 други харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    сухото свърши мокрото същоxD мислех си че тройното цъкане е проблем само при мен>:(
    а се оказа че било всеобщ:eek: като цяло нямах намерение да го играя но покрай пързалката ми се падна няколко пъти плевня 100% и +1 за сметка на цъкалката:( но в крайна сметка реда вече е нареден за другото няма време съгласен съм че графиката е отвратителна пълна боза:wuerg:
     
    staneli, shiky, SKATAVKATA и 7 други харесват това.
  10. DAN63

    DAN63 Обитател

    Ами защо да не съм прав , от евент на евент исканите бройки постоянно нарастват , а тоя път поне за мен прекалиха с приспадането от Детективски мега пакет...... излиза че тези дето са го закупили са с една обиколка на стадиона напред още преди старта , за неплащащите(към които спадам и аз) , остава да им гледаме гърбовете ....
     
    -silvieva-, -helixme4o-, staneli и 9 други харесват това.
  11. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    Ами да ви кажа, ама честно съм доволен и от бройките и от изскачащите! Вчера бяхме на Доспат, бройките са в следните категории: пъстърва 3х0.750 грама, +2 маломерни, които ги пуснах, костур - 12 бр., чаушан - 22 бр., бабушка - 4 бр. Не направих снимки. Относно играта утре обирам с ямче бройките за облака и приключвам! Обаче кефа бе неописуем и съм изгорял на шапка и пак няма как да ви кача снимка. Дразни ме голямото ниво бройки за растение, но това си е виждане на организаторите на играта.
     
    -silvieva-, arseniq1, staneli и 13 други харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Виждам, че е така, но не ми се иска да си признаяxD, БП търси платежоспособни фермери, но ние сме с две обиколки след повечето страни в ЕС, да не казвам всички, трябва да се съобразяват с това, не мога да купувам, пенсията ми е в пъти по-малка от тези в Европа:mad:, затова копая и се моля на колелото да даде бонусxDxDxD, но и то хора избира:cry:.
    ЧЕСТИТ 1-ВИ МАЙ
    особено на трудовите хора!
     
    -silvieva-, -helixme4o-, SKATAVKATA и 11 други харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ляво 145 игри дори за да стигна ,Дясно 96 съм направил 153 игри може и са са повече и в ляво щях да е завърша
    ако не беше тази гадна графика и да чукаш по предмета поне по 3 пъти,97 задача заради сандъка спрях да сея.
    Помислете и за нас,без бонуси и без екстри ,човек да стига спокойно до края на задачите.
     
    -helixme4o-, SKATAVKATA, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  15. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Същата работа цъкам по три пъти докато ми го отчете.
    Реда е нареден,но съм без бонуси(плевни, реколти,цъкалка за +2)и до края няма да мога да го изиграя.
    Ако може някой да праща сажди,за да го докарам до сандъчетата със злато.
    Ника ми е същият. Благодаря!
     
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    С кански мъки снощи успях да го завърша и от двете страни, със 161 игри общо, а 3 ми останаха. Накрая цъках без лупи на разликите, че не ми се гледаха повече животни и на 5-6 игри взимах само по 70-80 точки. 2 пъти 100 % плевня и огромни количества супер и мими тор. А колко жетони заминаха за обикновени врътки - няма да ви казвам. Поне 8-9 пъти купувах от Фермерския магазин от по 50 бр. Но пък две денонощия успях да си почина - бях в активна почивка, без нет, с любимите си хора.
    Обаче, такова досадно събитие хич не ща да видя вече. Очите ми станаха на понички, защото играех на дълги серии.
     
    pepa551, SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА и 7 други харесват това.
  17. esz102

    esz102 Младши експерт

    Бонус 200%+100%,10часа преди края,ще се копа до последно:cry:В ляво120,дясно90:(>:( Честит 1-ви май!
     
    pepa551, SKATAVKATA, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  18. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Въпреки вопиющото отвращениеxDxDxD - произведеното ми стигна за 93 ляво и 71 дясно...Удоволствието, че това събитие приключва е МОЕ :music::D:p!
    Явно агнешкото, дългото разтение и оскъдните количества кървав сос прогониха чудовният ми глад - там съотнощението прилепи/котки е 31/34.Колкото - толкова - с 1 поле и 1-2 зони в гъбенана гора...:(
     
    .TAINNA., pepa551, adibobi и 4 други харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Сутринта след като писах че няма да играя повече. Продължих със сеенето,изчислих колко бройки ми трябват,активирах си цъкалката за +2 бройки колелото уцелих +1 бройки, за 6 часа.саждите ги имах .Десния край и него го завърших,взех лг който ще ги изхарча за ъпгрейди. Но последните игри бяха мъка не може 5 пъти да удрям на предмет и той да не ми се отчита :cry:
    Поради такива бъгове много точки съм загубил,оправете си играта ,тогава ни засипвайте с задачи.:cry:
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  20. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Ей ама свиркай бе, щях да ги нацеля отдавна ;)
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.