Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 24.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Колко средно изкарваш от 90-те секунди, защото не е важно колко е максимума, а какви са реалните резултати, нали?
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    22 ужас
    :cry::cry:
    по добре разликите без време и пак взимаш 70 точки а някъде и повече;):)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и tanyamery харесват това.
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Screenshot 2019-04-27 at 17.09.43.png
    Хм не съм смятала, но определено повече от колкото 10 предмета като намеря.
    Ако човек се концентрира върху играта може да има много по добри резултати. Но сега като изпълня в дясно после в ляво само ще отварям и затварям игри, защото точки няма да ми трябват. а брой изиграни игри. В момента играя на 2ферми, едната приключва с открий 10 предмета първо завърши в ляво и трябваше да сея допълнително растения. Тази я играя с предмети за 90 секунди и първо ще завърши в дясно, което е по добрия вариант за мен да не сея излишно още растения(бройката хич не е малко):oops:.
     
    milena7004, -niksan-, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Аз играх на 10-те разлики само с лупите отдясно и спокойно ги правех по 105. Без тренировки по сателитки. Вярно, не стигнах до края нито вляво, нито вдясно, но не ми е било и цел.

    P.S. Добър резултат имаш, браво!
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Е да ама ако вземеш максимума на другата са 135 точки което е почти двойно.
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Освен да ти дам да ми изиграеш игрите щом си толкова добра
    Някъде взимам на познати картинки максимума 115:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    xDxDxDаа за засяване ви предлагах помощ не искате. Приключих с направата на козунаци,яйца и игра. Вече ще празнувам :music:
     
    milena7004, kakata13, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз за засяване не искам помощ, искам помощ за изиграване на игрите?
    След малко засявам,отивам на черква ,след полунош пак ще засея ,после сутринта:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Към момента - 109 изиграни игри, 11442 точки.
    Някъде около вземането на редичката се престраших да играя Най-много предмети. Имах няколко изкифлени игри, но после ми потръгна и от среден резултат 88-89 вече съм със значително по-добър среден резултат и редовно правя над 130 точки.
    А мислех, че няма да успея до края вляво. Даже от утре няма да ми се налага да търся и ползвам бонуси.
    СТ почти не съм хабила, но парти врътки - да, доста.

    П.П. Увеличавам си екрана на мини-играта доколкото позволява монитора и определено ми е по-комфортно така.
     
    joujoujouj, scaregrowII, kakata13 и 2 други харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И на мен саждите ми свъшиха и за нощта засях жълт грах - доволно изскачащи, около 250. Сутринта го засях втори път и след 6 часа продължавам пак с растение на събитието. :music:Е аз си имам моя скорост, явно! Колкото и да се старая да комбинирам бонуси и екстри - не мога да достигна скоростта на експертите, които вече се похвалиха. Да сме живи и здрави, да почитаме и да се радваме на още много празници ! Христос воскресе ! :)
     
    kakata13, [[Fermerkaa]], -niksan- и още 1 човек харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От 100 игри 8000 точки ако завърша в ляво мисля да стигна до 95 в дясно задачите повече от 95 задача в дясно не ме блазнят.
    Още 20 000 от растението и съм приключил в ляво,има време:)
     
    dedoto, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ХРИСТОС ВОСКРЕСИ
    Стига сте спали, евента чакаxD, 47 игри в ляво---3838 в дясно, до реда се надявам, че ще стигна.
     
    .TAINNA., DILQNADELI и kakata13 харесват това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    3 игри в ляво и 210 в дясно :p
     
    FrozenKiss, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Христос Воскресе приятели.Имам въпросче.От дясно има награда бустер +1 за растението на евента.След спечелването му се активира моментално или когато реша аз? И трябва ли му слот и на него?Благодаря :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Бустер е, активираш го когато пожелаеш. Че даже и слот не му трябва.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    В едната ферма колелото беше изключително щедро в събота 4 х 100% плевня и 3 х+1, в неделя 3 х 100%. За сметка на другата обаче, там изобщо не понечи, още бутам но му се вижда края 114/98. Среден резултат 130, въпреки опитите за саботаж на малкия звяр :) само на най много предмети играя
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    До края няма да успея, но реда е готов.
    Без торове, без бонуси от колелото, мисията невъзможна>:(, здраве да е, има и по-важни неща.
     
    shiky, staneli, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  18. misugi24

    misugi24 Подрастващ автор

    натискаш правилниа предмет но неможеш да го съберш друг да има този проблем
     
  19. Doremi

    Doremi Старши болярин

    По всяка вероятност не е посочен правилния предмет. Има подвеждащи наименования, например във викингската шатра -троен свещник , той е четворен. Също там има столчета, но на столче отговаря една табуретка между вещерския казан и шлема с рога. В стаята с архива има гръцка амфора до глобуса долу и китайска ваза на най-горния рафт, до клопката на венера и крушката на тавана. Картичката е в пощенски плик, а рамката е всъщност една черно-бяла снимка с котка на най-дясната секция. И др. подобни има. Питай, ако не намираш нещо определено.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -dd76- и .TAINNA. харесват това.
  20. staneli

    staneli Старши болярин

    О, да, на мен се случи и то не веднъж - по 3 пъти се е налагало да цъкам върху даден предмет докато захапе.

    До тук 46 игри изиграни и още 118 смлени детективски инструменти. Лявата страна е сигурна, а дясната с малко повечко късмет и нея мога да я докарам до края. Сега съм сложила на трите полета животни за лупи и ще я подкарвам. Ще играя само на 10-те разлики, че там ми е най-лесно, на другите игри съм гола вода.
    Обаче толкова супер тор и мимина тор си заминаха, че свърши ли събитието, слагам секвоите и няма да ги махам до второ пришествие xD. Нямаше ме известно време и трябваше да наваксвам:).
     
    .TAINNA., shiky, kakata13 и 4 други харесват това.