Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 14.11.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играят хората :) И аз в по-малката ферма нямам харита, ама си играя и ушите ми пукат. И пак събирам по много сажди от оборите ;)
    п.п. а тук имам 3 харита, но забравям да ги вадя xD И без тях пак много сажди и лупи излизат от оборите
     
    eva-mina и -niksan- харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    До тука 772 сажди ,лупи 240,сърца 498,без харита само с едно на дървото,не ми се прави тази гимнастика с харита.
    след малко ще обирам растението от което още ще изкачат .
     
    eva-mina, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Предполагам събираш от обори на Бахама, аз за изскачащи от растение на събитието говоря.

    Моите са 986 до момента, сърцата отдавна ги събрах.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И аз така, като теб :)

    Още не съм го сяла. Довечера го почвам, но обори няма да махам. Юе оставя да ги доя до някое време. Има предостатъчно време да събера семките. Сега събирам другите щуротии. Не бързам. Никой не ме гони :)
     
    eva-mina харесва това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не разчитай на много сажди от него, това ми е мисълта.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да, за растението от събитието съм съгласна, че пуска много малко сажди, и не разчитам на него, но има изход нали? Дали са ни другата възможност - оборите особено на бахама. Там пускат много.
     
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Колко да са много от 120 обора при необходими за реда 3250... Иначе си права, възможности много :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    5 полета само хамелиони заредих
    махнах ги вече.
    За 1 игра ти трябват 5 лупи за 100 игри 500 лупи,
    аз играх вече и повече от три лупи на игра не ми трябват,значи 10 дена по 20 лупи да си пращаш ти са достатъчни.
    Играх на картинките,трябва да запомним кое къде се намира мисля че след 10 игра всичко ще го знаем къде се намира.3 различни картинки са с едни и същи неща,просто само където сменят нещата който трябва да открием.
     
    .TAINNA., kakata13, .water. и още 1 човек харесват това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Къде ги намери тези 5 полета за хамелеони? Аз знам само за основно, запустяло и горска поляна.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Със започване на играта започнах с 3 полета ,после две полета пак отглеждане на хамелиони на горска поляна през това време разсяване на растението.
    за това казвам 5 полета хамелиони;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ясно, сега разбрах.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Още се колебая дали да започвам гонитдбата:music: , колебанието ми се засилва от "усиленото" изкачане на изкачащите т.н. сажди:wuerg: Имам въпрос: при мини игрите върви ли номера с рефреша, примерно като видиш че напредваш с времето ?
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  13. megi660066

    megi660066 Младши експерт

    изкачащите сажди днес още повече намаляха с 4 Харита от 3 малки поленца днес изкачат само по 7 бройки от поле вчера поне по 10 бяха при всички ли е така ами тези които нямат Харита сигурно са още по зле от ден на ден играта става все по зле и все повече ме разочарова ако няма промяна сигурно ще се откажа да я играя
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    от 3 то полета с растението на малки полета с едно хари на дървото,44 сажди
    от оборите на острова изкачат повече сажди
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не, не минава номера, но получаваш точки без бонус време. Дори като натиснеш хикса в ъгъла и времето не спира да тече.
    Уточнение: не пробвах с рефреш, а с хикса за прекъсване, при мен нещо F5 не работи.

    п.п. С обновяване на страницата се започва отначало, не губиш нищо, освен време:)
     
    Последна редакция: 16.11.18
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Приключих с растението за реда и сега се чудя дали да продължавам да сея още, предвид броя на изскачащите сажди.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  17. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    :oops: Откога клещите се наричат щипки ? С лупата разбрах!:D
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    :sleepy::sleepy::sleepy: От както някои е решил да променя не това дето трябва. Пуснато е за поправка.
     
    eva-mina, .TAINNA. и Dionys харесват това.
  19. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    :cry::cry::cry:Значи окончателно сме прецакани и губещи защото времето е пари и др. красоти...
    Добре, че кошниците са без ограничение, нали :(?
     
    eva-mina харесва това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Тактиката е разгадана,сега ще направя 50 детективски инструменти и започвам наведнъж да ги играя:);)
     
    eva-mina, .TAINNA., -dd76- и още 1 човек харесват това.