Въпрос за форума

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от p1955 на 19.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. p1955

    p1955 Младши експерт

    Някой да ми каже как да вляза във форума. Излиза това"
    Скъпи форум потребители,

    Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играй тук" Как да вляза и да коментирам?
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, нещо не разбирам. Нали си писал/а? Какъв е проблемът тогава?
     
  3. p1955

    p1955 Младши експерт

    пиша от чужд форум
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Т.е. от ферма на друг играч ли?
    Иначе:
    [​IMG]
    От бутон 1 влизаш във форума, отваря се прозорец, в който въвеждаш ника, с който да бъдеш регистриран/а в него (може да е като този на фермата ти, може да е друг, изборът е твой), потвърждаваш и това е.

    П.П. А ако си бил/а регистриран/а във форума и след миналоседмичните "ръчкания" на форума не можеш да влезеш в него, то евентуално почистване на данните на браузъра (вкл. cookies, напр. с CCleaner) би могло да помогне, също така можеш да опиташ през друг бразузър.
    За CCleaner:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Изтриване-на-кеш-памет-според-браузъра.2435/#post-39062
     
    Последна редакция: 19.12.19
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    CCleaner не може да се инсталира на windows 10. Имаха някакви разправии и майкрософт бяха забранили ползването на CCleaner на техни продукти. Така беше преди 2 г. Сега не знам, но тогава ми забиваше всичко от CCleaner
     
  6. p1955

    p1955 Младши експерт

    Прощавай, но не намирам прозорец за да въведа ника.
     
  7. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Прозорец се отваря ако преди не си се регистрирал. Иначе:

    Влез в настройките на браузъра с който играш и изтрий кеша. При мен така се оправи проблема който имаш ти в момента.
     
  8. p1955

    p1955 Младши експерт

    Благодаря, ще опитам.