Въпрос за пазара

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от fares77 на 29.8.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Мерси, видях. :oops: Преди малко не ми даваше да пиша, сега вече разбрах, макар, да не виждам кой знае, какво значение има това. Благодаря ти.
     
  2. tutifruti9, можеш и да си копнеш и пейстнеш ИД-то и като натиснеш Enter отдолу ти излиза номера на пазара.
     
  3. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Направих го, видях си пазара още одеве. Благодаря все пак.
     
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Тази таблица си е златна мина за "Гошита", на всеки му се налага да си остави айдито във форума за проверка. :(
    Е сложила съм си парола две изречения, но таблицата си е в ущърб на секюритито.
     
  5. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Към Админите! На ваше място бих махнал този файл! Пояснявам защо - всеки си оставя ID за справка някаква и онези "бандюги" лесно ще си намерят плячката!!! След някой ден ще изреве някой,че не може да си влезне в акаунта. От тук на татък всеки си решава дали да си оставя IDто. И до колкото знам - проверката може да се извършва и по ник!!! С уважение - БИВШ Модератор на БП
     
    Тити харесва това.
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Линкът е премахнат.

    Да, по ник също може да се прави проверка от администратор, ако ника е посочен коректно и е този от играта. Това е особено необходимо, ако се пише за проверка от друг акаунт.
     
  7. stafi

    stafi Подрастващ автор

    Аз защо не мога да отворя поставената таблица от Mrs.Capricorn на 29.09 в 16,04 относно определяне нивото на пазара. Ьз също се интересувам относно определянето на нивото, но не знам как става.
    Моля, да поставите отново таблицата или да ме насочите къде точно да я намеря.
    Благодаря!
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей! Таблицата е премахната от съображения за сигурност, както е описано в по-горните постове.
     
  9. baiete

    baiete Болярин

    Моля за проверка дали съм продавал нещо последните 10 дни и за колко . Благодаря предварително . ID: 10471591
     
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, имаш пускани оферти на пинки пай. Почти всички оферти са за 5999 мп за брой. Това е от началото на месеца.
     
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Здравейте, днес минавайки през пазара, забелязах, че няма предлагане на мушмули. Реших бързичко да продам няколко, на възможно най - високата цена, разбира се. Да ама... направих 3 предложения, които все още си стоят, като оферти, а мушмулите продължават да са в сивия цвят, който показва, че няма никой, който да продава. Та - продавам ли мушмули на ,, страшна цена " , или това е поредното бъгче.
    Хахахаха - мойте на 218 пенита си ми стоят на собствен щанд, а тези за по 550 пенита се купуват, нещо не схващам, защо мушмулите не си ги виждам на пазара?

    Не се косете, видях... Едното е мушмула, а другото мушмули
     
    Последна редакция: 17.10.14
  12. Да не би да бъркаш мушмула и мушмули? Едното е плодчето на обикновената мушмула, другото - на японската. На моя пазар се изкупуват на прилична цена. За да не се объркваш - гледай картинката на плодчето като продаваш.
     
    MARV3000 харесва това.
  13. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Да, тъкмо и аз да напиша това. А не е ли редно да имат малко по-различни имена. Объркваме се. И повечето хора в играта са на възраст, на която могат вече да четат, а не да гледат картинките като в детската градина
     
  14. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Да видях, егати майтапа - ма като се засилиш да не изпуснеш келепира xDxDxD
     
  15. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Мушмула е плод на японска мушмула, а мушмули са плод на мушмула. Уж щяха да сменят името ...
     
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    предадено в самото начало за корекция,но кога ще бъде коригирано не можем да кажем.За сега е направена корекция на вишната. :oops:
     
    tutifruti9 харесва това.
  17. Rasha90

    Rasha90 Прохождащ

    Здравейте.Преди години играх играта и сега реших пак да се включа започвайки отначало.Да не отварям нова тема тук ще задам един глупав въпрос.Как да продам стоки без да минавам през пазара?Преди на ниски цени можеше да се продават директно на играта от плевнята.Доста се мъчих но не намерих опция за продан различна от продажба на други играчи.
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    може би имаш предвид мисиите /поръчките/, които се изпълняват. Опцията съшествува, но там се отива през читалището. Можеш да разгледаш тук - https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Поръчки-във-Фермерската-къща.2363/
     
  19. Rasha90

    Rasha90 Прохождащ

    Не мисиите си ги изпълнявам.Но в плевнята има марули с цена 1,пшеница със цена 1.8, моркови по 2.5 и т.н.Директна продажба от плевнята на тези цени вече няма ли?Бях останал с 45 МП и ги използвах за да пусна супер евтина храна за кокошки-15 бр.Нямах пари дори да допълня вода.Ако никой не ми беше купил партидата щеше да се получи доста кофти зацикляне при което не може дори с продажба на пазара да се оправиш понеже нямах пари за комисионна да пусна друга стока за продан.Няма ли нещо като минимални изкупни цени на излишната продукция.Преди плевнята играеше тази роля.
     
  20. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    В плевнята никога не се е продавало. Имаше търговци в Селската къща, които имаха различни поръчки. В момента те са изместени в Читалището в града.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.