Въпрос за занаяти

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Valkaaa76 на 22.2.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Не знам тук ли трябва да пиша, но ще се пробвам. Разгледах подробно информацията за занаятите. За някои рецепти пише, че могат да се получат от колелото на късмета, но там от много отдавна не съм виждала рецепти. Има някоя промяна, която съм пропуснала или някакво несъответствие в информацията? Или в най-лошият случай просто при мен не се падат?
     
  2. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Има ги на колелото, но много рядко. При мен може би за 6 месеца видях само 1 рецепта :(
     
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Здравейте,
    искам да попитам при активиране на руна за % повече точки на занаятите по време на активиран занаят увеличава ли точките по време на варенето (печене, смесване и т.н.) или не? o_O
    Например: В момента съм пуснала да се вари мармалад от лавандула, ако активирам руната ще се увеличат ли точките или не?
    Не знам как да постъпя - да активирам ли руната по време на варене на даден мармалад или трябва първо да изчакам да свърши първото варене и тогава да я активирам?

    [​IMG]
     
  4. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    При варене, печене и т.н. % действа, но на вече пуснатите за правене на дали.
    п.п. Тези руни си заслужава да се отворят преди развиване на занаятите пекар, мармалададжия и спа, при цветара не си заслужава а алхимика не заслужава въобще да се отваря;)
     
    Мариана07 харесва това.
  5. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Бай Василе, много ти благодаря за помощта! :) На този етап не мисля да си давам звездите за %-тите на алхимика и цветарницата. За сега съм отворила руните за % само на пекарницата и мармалададжийницата и ще гледам първо тях да запълня. :)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.