Време за промени: Повече време между събитията, по-малко събития, по-малко растения за събитията

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от .TAINNA. на 14.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Съгласни ли сте да се направят тези промени и да се облекчи играта ни?

  1. Да

    96.2%
  2. Не

    3.8%
  3. Особено мнение

    0 глас/а
    0.0%
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Поради тази причина, аз реших да се занимавам избирателно с евентите. Да-понякога има и привлекателни награди, но усилията в един момент не си струват. Нито ще намалят растенията, изкачащите и събитията. Вече е въпрос на всеки играч как да се преориентира и изгради стратегия на игра.Дали заробване с всяко събитие, дали изиграване на куестовете в читалището, дали трупане на точки-нива или ресурси (евентуално за участие в топа или печелене на пазара).
     
    .TAINNA., -dd76-, Doremi и 5 други харесват това.
  2. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Така е!
    Днес, много ми хареса поста на sabchooo за замислянето ! Само с едно не съм съгласен с него,че има съдба.

    Смятам,че всичко в живота ни /минало ,настояще и бъдеще/ е въпрос на Избор.До 18 години,може и да зависим от други хора за това,но след 18....всичко зависи от самите НАС. Да изберем,или отхвърлим НЕЩО! И никой не ни е виновен за тях,най -малко пък БП.

    Другото Дореми го е казала:;)
    П.П.Моят избор е,поне да септември да попочивам, и да влизам в играта по един път.Ако е топъл септември,може и до по-късно.....:D
     
    Последна редакция: 21.5.19
    .TAINNA., -dd76-, ..koni.. и 3 други харесват това.
  3. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    Здравейте, и аз от доста време не се справям с изпълнението на различните събития, закъсвам с храната за животните защото не ми стигат ресурсите. Аз имам едно предложение събитията да се изпълняват само на това поле което се ползва много рядко - което в момента е отворено за Епохата на платната, а другите полета да си останат за нас - да си садим...... или каквото си искаме да правим с тях.
     
    .water., Kalina_fermer и .TAINNA. харесват това.