Време за промени: Повече време между събитията, по-малко събития, по-малко растения за събитията

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от .TAINNA. на 14.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Съгласни ли сте да се направят тези промени и да се облекчи играта ни?

  1. Да

    96.2%
  2. Не

    3.8%
  3. Особено мнение

    0 глас/а
    0.0%
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    на друга страна гледай ще си по ок:pxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Каспаретка и .TAINNA. харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не е лесно да си фермерxD.Аз искам по-малко евенти, по-малко растения, по-ясни, да се разбират на първо четене, без изкачащи и мелене в мелницата и по-хубави награди.
    Играя всеки евент заради редовете, но развалянето и подреждането на фермата ми тежи много.
    Безработна съм , имам предостатъчно време, но все по-малко ми се играе.
    И не на последно място, кошниците и другите нещица да се купуват с МП, стига тез реални пари>:(, нали фермата е виртуална.
     
    amira, -helixme4o-, AsparagusMintCandy и 4 други харесват това.
  3. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Съгласен съм ,че играта стана много обсебваща и претрупана. Съгласен съм и с повечето неща,които се предлагат./но в никакъв случай-повече полета/ И,какво от това? Повече от година,бих казал две- БП прилага този ритъм на събития и явно не смята да се отказва от него. Няма,какво да се заблуждаваме,че мрънкането по форумите ще го накара да промени нещо,ако този ритъм му носи по-добри приходи. И Вие не бихте го направили,ако сте на негово/тяхно/ място.
    Има начин играещите да го ПОЗАМИСЛЯТ и накарат за повече чуваемост за желанията им, но не вярвам това да стане.
    Сега в английският форум някой се сетил да пуска анкета.А спомняте ли си на ТОПа предложението на руснака за герба? Аз много добре си го спомням,както и дискусията,която породи...Сигурен,че и в други форуми тази тема се дискутира,има предложения,анкети....И ,какво от това? Така, от време на време, в различни форуми....нещата са обречени и на БП му е през....банката.
    Смятам,че руснака бе усетил много добре мястото и времето,където БП да се атакува за по-добра чуваемост на играчите.От самите играчи,а не чрез екипите на форумите.Проблема бе,че начина за тази "атака" бе някак си обезличаващ състезаващите се в Топа. И този Бял фон на герба, бе по- подходящ за сватба, а не за протест.Самият избор на герб/въпросителна/ пък обезличаваше националността на играчите.....
    ТОПА е най-доброто място за атака!xD Как? Това ще е трудното и проблем за толкова много хора, от различни националности.С различни желания и ценности...
    П.П. Аз бих избрал черен фон за герба!8)xD
     
    Последна редакция: 14.3.19
    -georgi88-, milkoga1, ПЕПЕЛЯШКА и 5 други харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    С бял надпис ФЕРМАТА НИ УБИВА
     
    -georgi88-, .TAINNA. и scaregrowII харесват това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Това ,което искаш е много хубаво остава само да навиеш хората,които работят за БП да го правят за виртуални пари ,а не реални .
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., pepa551 и 2 други харесват това.
  6. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ми мани я тая земя, де! Иначе току-виж БП над нас се "смилили" и предложението ти уважили xD
     
    -dd76-, .TAINNA., pepa551 и 3 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Махнах я де, не й е мястото там xD
    Сега какво? Нова дискусия ли ще правим? :p
     
    joujoujouj и -niksan- харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Добре направи.защото с въвеждане на нови полета, ще се искат повече бройки от растения за събитие
     
    [[Fermerkaa]], .tsoni., ..koni.. и още 1 човек харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Добре ме подсетихте да променя заглавието. Не знаех от къде, но намерих. Ако пак не е добре, казвайте да коригирам. Борим се и за намаляване броя на исканите растения нали? :)
     
    -niksan- харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Всички заедно ще опитаме, дано ни чуят.
     
    .tsoni. и .TAINNA. харесват това.
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Освен Арменски поп....друг надали ще ни чуе...xD
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, DILQNADELI и 2 други харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Оптимисти сме, ще ни чуят, както ни чуха за лунните събития ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, DILQNADELI и 2 други харесват това.
  13. kakata13

    kakata13 Ветеран

    А дано,ама надали:(
     
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ай ся ела бой бий ме xD желанията се сбъдват, ако са силни и позитивни. Гледай оптимистично ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз имам желание да ни подарят по 1000 лг но не мисля че ще ме огрее xDxD
    Не виждате ли колко хубави неща махнаха от играта,като започнем от комиксите сега менторството,да не говоря за киното което все едно чакам ,да излезни новата серия на междду звезни войни ,даже излезнаха две серии а кино няма:cry::cry:
     
    -helixme4o-, AsparagusMintCandy, .tsoni. и 4 други харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Недей така, нали БП се интересува от мнението на играчитеxD, ние предлагаме, те виждат и се съобразяват с насxD, макар, че всички хубави награди са на последно място и ако искаш да стигниш до тях, трябва 5 денонощия да си на компа.

    Добро предложение, но вместо да дават 1000 ЛГ всеки месецxDxDxD, поне да пуснат киното:p, събирах си по някой ЛГ за техника на половин цена:music:, макар, че понякога я пускат накрая на евента:mad:.
    Не искаме кошници с реални пари, но те все повече ни заливат с предложения.
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Излизаш от темата френд, говорим за времето между събитията, за огромните бройки растения и други ресурси не само в тях, но и в куестите в читалището. За киното ще отворим друга тема. Комикси и менторство също нямат отношение по темата. А за тази тема гледай позитивно и ела да ти дам 1000 лг да не плачеш xD
     
    dedoto, -niksan- и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Недей да предлагаш защото няма да дойда само аз за 1000 лг
    Ще дойдат всичките ми приятели и съседи с мен,по добре спретни масата и да идваме,захвърляме мотиките и на купонаxD
     
    .tsoni., ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и 2 други харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Маси и столове нямам, постиламе нещо под дървото за лг, друсаме и кой каквото докопа, за ядене и пиене на корем има всичко xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  20. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Ами трябва да си отворим тема за менторството и да поискаме компенсация за премахването на менторството!Незнам по другите форуми как стои въпроса-но трябва да и дадем глас!Кво значи туй-неможели да се справят с проблема.могат ама неискат!1000 ЛГ са малко-в продължение на 6 месеца по 1000 на акаунт за премахването!С нетърпение чаках да стана ментор около 100 ниво и сега го премахват:cry::cry::cry:Стига с тия кошници и лансирането на играчи които вливат реални пари!Настоявам за намалянето на бройките на растенията и премахването на тези кошници !Харесва ми играта-но за виртуална ферма нема да им дам реялни пари-Ама НА>:(>:(>:(Да направят играта по-интересна и да могат да се закупуват повече неща с МП!
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.