Враждебно поглъщане

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.3.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Сигурно си права, но и нивото оказва влияние, а аз още съм на много по-ниско от твоето ниво, доста ще покопам , докато стигна до многото бройкиxD.
     
    mushnuk харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, нивото оказва влияние, но в куест без възможност за ползване на Хари, мигновено поникване и др.под. не се усещаше много (за пустия куест на пълнолунното поле наскоро говоря).
     
  3. tterza

    tterza Стажант

    Извинявайте за тъпия въпрос, но какво е това Хари? От къде идва? как се правят няколко Харита и как се разхождат?
     
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Много ми е мътно това с Харитата имах по 6 Харита в трите полета последния евет в основното дървета и малко полета за шипка пустото дървета и ветрила в горската няколко обора и дървета и завърших евента предпоследния ден.Не съм ги разхождала нийде купите ми са на макс.Принципно не ме бърка кой ден ще е стига да се вместя във времето за евента.Ако не забравя може този път да се пробвам да ги разхождам ама сигурно ще забравя да презареждам играта и файда няма да има.
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не е тъп. Прочети тук:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Дискусия-Спускане-в-храма.14666/page-3#post-100753
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Дискусия-Спускане-в-храма.14666/page-4#post-100776
    :)
     
  6. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Аз приключих със засаждането.
    И да не ви промням миналия куест с XXL дърветата какво стана xDxDxD.
    Успех на всички утре.
     
    lyd_s_motika харесва това.
  7. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    този път мисля да играя, щом има редичка... колкото до харитата имам много :p :D
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Знаеме преди да оберем влизаме във форума и проверяваме дали има настъпили мотиката и тогава щурмуваме евента:p
     
    lyd_s_motika, mushnuk и Пума~` харесват това.
  9. ФЕРМЕРЗ

    ФЕРМЕРЗ Подрастващ автор

    Благодаря за отговора, аз качих купите на дървото на мъдростта, (имах ги на полето), но какво значи да облагородя карамфила, къде да го направя?
     
  10. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    ако не се лъжа, натискаш на фермерската къща, след това отиваш на парника.
    После натискаш облагородяване на растенията и вече избираш :)
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Точно както Пума те насочва - от къщата отиваш в парника.
    А тук можеш да прочетеш малко повече:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Култивиране-на-растения.2364/
    И се въоръжи с търпение и запаси от карамфили (или кактото растение си избереш от дългите). Отнема доста време и ресурси.
     
  12. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Наскоро си сложих и последната купа на Дървото на мъдростта, но никакъв видим ефект не видях от това, а пише че увеличава с 30% шанса за изскачащи на всички полета. На последните два евента си набавих изскачащи със СМС-и и ЛГ, тъй като определено нямаше да смогна с бройките. :sleepy:
    За този евент съм сложила Медна роса и карамфили на плодородни полета по полетата и някой друг обор и ще видя какво ще излезе, но този път няма да го играя до края - 4-5 торбички със скъпоценни камъни и толкоз.
    Успех на всички с евента! :)
     
    лудакрава1 харесва това.
  13. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Това с иконата при дядо поп, тука по редичките няма! ;)
    Не се хаби да садиш на малки полета преди куест! По-малко дава! Само на плодородни - засичал съм го десетина пъти, по-добре загуби един ден пред куеста и чакай плодородните.
    За дървета си приготви 2 - 3 милиона за пазаря и комбайн, щото 7 - 800 пъти да цъкнеш...
     
    Последна редакция: 29.3.17
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тук, червенолики братко, ще поспоря с теб. Зависи имаш ли Харита. Зависи как е заложено изскачането. Зависи колко изскачащи общо се искат. Абе - зависи...
    Колко изскачащи можеш да обереш от 44 плодородни - 44 бр. Нали?
    А в някои случаи от малки поленца се събират 60-70 изскачащи.

    Но за фермите, които изпитват недостиг на изскачащи, може би е по-удачният вариант. (За мен - не.)
     
    lyd_s_motika харесва това.
  15. _HAIDY_

    _HAIDY_ Подрастващ автор

    Благодаря,не знаех,че с плодородни полета изскачат повече,Ще го направя при следващия куест непременно,за този вече е прекалено късно.А каква е кондиката с дърветата?Комбайн аз имам,но защо милиони за пазаря?
     
  16. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Ами, къде ще намериш 800 дървета? Ябълки ще садиш? Нали пари струват.
     
    Последна редакция: 29.3.17
  17. _HAIDY_

    _HAIDY_ Подрастващ автор

    Ама аз имам над 2000 дървета в плевнята,купувала съм ги с течение на времето,играя от 2011
     
    lyd_s_motika харесва това.
  18. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Извинявай! Ти си готова за сериозни куестови опити тогава. Успех!
     
  19. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Не случайно моя сестра Мъдър мустанг е стигнала такова ниво! Аз говоря неща, които съм опитал, но тя е била там, където не съм видял и от върха на планината. Мир!
     
  20. _HAIDY_

    _HAIDY_ Подрастващ автор

    Бавно качвам ниво и не мога да си обясня защо.Имам приятели,които се справят значително по-добре..