Враждебно поглъщане

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.3.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. denimiro

    denimiro Стажант

    Моля помогнете! Не ми достигат камъните, ако има възможност някой да ми изпрати! Благодаря!
     
    malkata_ice харесва това.
  2. tsetsi1980.

    tsetsi1980. Прохождащ

    Моля, който може да ми изпрати Искрящ скъпоценен камък! ник: tsetsi1980. :oops:
     
    Последна редакция: 5.4.17
    malkata_ice харесва това.
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Много моля за 12 камъка за да мога да спечеля поне дърветата на острова :( С тея скрънзаво падащо камъни няма д аоспея да взема реда. Така го искам 13 000 пари от нищото. Мъка, мъка. Почвам да я мразя тая игеа!
     
  4. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Остана да събера само още 101 камъка. След 2 часа ще обера реколтата от карамфил - но нещо днес доста скръндзаво го раздава играта, та май ще трябва и още нещо да засадя след това. Хубавото е, че има още 6 часа и половина. :)
     
    bubolina8 харесва това.
  5. lubomira2005

    lubomira2005 Стажант

    Моля за помощ !!! Не ми достигат камъните!!! Предварително Благодаря!!!
     
  6. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Още колко ти трябват ?
     
  7. bebko11

    bebko11 Прохождащ

    Вече е обсипан, ако му трябват още, ще трябва да си ги купиxD.
     
  8. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Невестулко Измамников вече е зад решетките. Стига човек да има повече Супер Тор всичко става доста бързо. :) Благодаря на тези, които ми пратиха камъни. След обиране на последната реколта даже ми останаха излишни. :) Така и не успях нито веднъж да позная къде е топчето, макар че последните 10-тина пъти нарочно избирах все лявата мида. :)
     
    .water. харесва това.
  9. qnkanikolova69

    qnkanikolova69 Прохождащ

    Здравейте. Трябват ми само 4 камъка ако може.... :)
     
  10. b29pianobar

    b29pianobar Стажант

    Хелп! 7 камъчета за редичката, ако някой има на сърце.
     
  11. qnkanikolova69

    qnkanikolova69 Прохождащ

    2 камъчета моляяяя....... :(
     
  12. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    и какво стана сега, само реване и напрежение, звездите се върнаха , минусите изчезнаха ..........
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз също никога не можах да позная. Натрупах дълг от 2000, на острова червени маймуни, оранжеви панди и жълти клечки, дърветата растът. Също и 3-е за фермата. Успях да взема и бизоните. Банните щяха да ми додйат добре, ама. На няклолко пъти забравих да си активирам чатнито и затова не ми стигнаха и растенията, а иначе 80 броя от камъчетата.
     
    .water. харесва това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Боже, боже, 628 камъка повече имам.
    Все се мъча да не бързам с моментното, но не всеки път успявам.
     
    лудакрава1 харесва това.
  15. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Редичката не успях да взема-но доволно.Знам че ще дойде време-когато ще бъда сред първите.Ето видяхте ли че ви взеха само минусите-а звездичките ги върнаха на старото си място.Първоаприлската лъжа беше доста ефикасна-доста народ се шашна -особено с тези дългове:pОтначало гледах да не трупам дългове ,но после си казах-да става каквото ще-и го хударих през просото яко-5000 отдавна ги задминах......xD
     
    mushnuk харесва това.
  16. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Благодаря на всички, които ми помогнаха. Не вярвах, че ще успея, много тегаво ми вървеше, но успях. Сега ще видя какво ще се пръкне от дърветата и оборите.
     
  17. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    оранжеви лисици, сови, зайци и магарета и едни язовци. А на бахама 2 червени панди, панди, а дървета една нолина, боабаб, коколоба, и ачачауру. Не ми се падна нищо от необходимите ми, но ................
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Все още гледам да не трупам минусиxDxDxD.
     
    лудакрава1 и tani1980 харесват това.
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    Взе да даваш отклонения ми се струва....xDxDxD
     
    лудакрава1 харесва това.
  20. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Падна ми се Ашолотъл. Сега пък трябва да събирам банани за водни лилии да му меля храна. :)
     
    sm0uk3r71, [[Fermerkaa]] и pepa551 харесват това.