Враждебно поглъщане

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.3.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    След 5 часа ще ми узрее рапицата и после слагам карамфил. Може да пробвам на големи полета със супер тор.
     
  2. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Щом имаш супер тор и едно дълго растящо и си готов даже и за по малко от 25 часа ;)
     
    qnkanikolova69 харесва това.
  3. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    На мен пък ми омръзна все да не мога да завърша събитието, защото последните 40 часа започват все по- малко изскачащи предмети да се падат:mad::mad::mad:.Бива, бива ,но това на нищо не прилича!:mad::mad::mad:
     
    bubolina8 харесва това.
  4. petaar1

    petaar1 Младши експерт

    -.-остават ми 3 камъчета ,но зависи от 2 те реколти какво ще изскочи ;)
     
  5. kristi_ok

    kristi_ok Стажант

    няма да си само ти
     
  6. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Мислете позитивно, и най- вече логично :)
    биха ли взели каквото и да е - било то и звезичките, при условие, че в самия евент ДАВАТ 7 звезди... някак си няма логика.... да не говорим, че от както аз играя (около година) не съм виждала да вземат....Може да не успеем ние да вземем нещо, но те да вземат от ресурса....едва ли :)
     
  7. mianst

    mianst Стажант

    Моля помагайте със скъпоценните камъни.Благодаря предварително.
     
  8. _HAIDY_

    _HAIDY_ Подрастващ автор

    Как да ти изпратя като не сме съседи?
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Напиши писмо, после отиди в пощата на Изходящи, постави пред ника отметка, след това натисни Добави като приятел.
    И след това изпрати подарък - или от пощата, намираш ника в Приятели, чекваш пред нещо и после Подари. Или от подаръчето, намиращо се най-отгоре в менюто със съседите.
     
    _HAIDY_ харесва това.
  10. _HAIDY_

    _HAIDY_ Подрастващ автор

    Благодаря,мислех че има и друг начин,този го открих преди време.Веднага ще изпратя на фермера камъче
     
    mianst харесва това.
  11. sahara83

    sahara83 Познавач

    Паднаха ми се бизони :D ,а бях скромна исках да ми се падне розовия плужек, че си го нямам нищо че е грозен;).А от дърветата скоро ще си развъдя цял горски масив от брекина и трънка и то хл.xD A и да не забравя завърших с дълг -200 и от 25 опита ни веднъж не намерих топчето.
     
    .water., joujoujouj, AIDA_78 и 2 други харесват това.
  12. iliana9_1

    iliana9_1 Прохождащ

    Здравейте,и аз да напиша нещо:-Приключих евента,но този невестулко нито веднъж не ми опрости и 100пари даже,кога ли ще опрощава,след като няма ни врем ни торби вече?
     
  13. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    и аз да кажа .Уж го вкараха в панделата със моя помощ а БОРЧА ми стана -200.ко прайм сега
     
  14. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Горе долу добри неща от оборите ми се паднах 2 бр. невестулки и 1 плужек на Бахамата :) от дърветата почвам да складирам за зимата. Ще чакам с някоя камина да се сдобия :)
     
    .water., sahara83 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  15. nu6ka

    nu6ka Прохождащ

    Моля помогнете! Трябват ми още 11 камъка. Предварително благодаря на тези, които ще откликнат.
     
    elliss_bg харесва това.
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Имаш 3 от мен. Успех! :)
     
  17. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    и от нас 2
     
  18. nu6ka

    nu6ka Прохождащ

    Благодаря!
     
  19. nu6ka

    nu6ka Прохождащ

    Благодаря на всички, които ми помогнаха! Страхотни сте!
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  20. daniandd70

    daniandd70 Стажант

    Моля за помощ, някой ако има възможност да ми изпрати камъни. Предварително благодаря!